Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez jó referencia lehet?

Ez jó referencia lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni valami jó referenciát amit az önéletrajzomban majd feltüntethetnék.

Én egy Laravel keretrendszerre írt webshopon gondolkodom.

Szerintetek pályakezdőként ez jó lehet referenciának vagy valami komolyabb témát kellene választanom ehhez?



2019. aug. 9. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
jó lehet, DE csak akkor, ha megfelelő technológiákat használsz és nem csak összedobálsz 1 webshopot alap laraveles megoldásokkal
2019. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Egy alap webshop miért nem jó referencia.
2019. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Webshop jó, de mire és kinek?


Mondjuk a Laravel az egy jó keretrendszer, én is szeretem. De! Azért érdemes használni az új technológiákat is, mármint ne közvetlenül a "vas"-on fusson a web, hanem mondjuk egy konténerben lásd Docker. Mindezt Git verzió kezelővel.


Tehát ha GitHub-on nyomulsz, akkor használnod kell és célszerű a következőket:

- git (GitHub miatt kelleni fog)

- TravisCI

- PHPUnit tesztelés (tesztelésnek olvass utána, hogy mi az az unit vs. integrációs)

- docker image készítés, hogy egy parancsra működőképes rendszert tudjak akár én is kapni


Nyilván Vagrantot fogod látni legtöbb esetben, de relatív az is Virtuális gép. Ahol én dolgozok kirendelt XY szakértő címen, legtöbb cég esetén VMware-eket látok, amiken Docker fut. Közel 30-40 cég kapcsán Vagrant-ba 1x futottam bele.


Vagy ha nagyon előre akarsz menni, akkor nézz utána a Serverless témának.

2019. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!