Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Akadna közöttünk egy segítőkés...

Akadna közöttünk egy segítőkész, tapasztalt android, telefon app programozó?

Figyelt kérdés
Egy programozási trükk (számomra még új) kérdésben szeretnék konzultálni.

2019. aug. 12. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha leírnád ide, hogy mi a problémád?
2019. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 akkor sokkal gyorsabban kapna választ, és mások is tanulhatnának belőle.
2019. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor írom: készen vagyok egy játékkal, fut, minden a helyén, és most jön az a rész, hogy lehet vásárolni kiegészítőt a játékba, mint például páncél, fegyver, élet, stb. Paypalon lehet fizetni, a Paypal gomb már készen van, de itt megakadtam. Hova helyezzem el a Paypal gombot és hogyan kap a játék visszajelzést, hogy érvényes fizetés történt? Kell nyitnom a játékból egy új böngésző oldalt, amely elugrik a Paypal gomb által adott linkre? És onnan visszatér egy True értékkel, ha sikeres volt a fizetés? Ezek a részek most sötétek nekem ...
2019. aug. 12. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Tessék, neked ez a doksi kell:

[link]

2019. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De van a google playnek beépített funkciója erre! És ha újratelepíted az visszaállítódik. Minek a paypal-os cuccal bajlódni?
2019. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben?
2019. aug. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!