Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok segíteni hogyan is...

Tudnátok segíteni hogyan is kezdjek neki?

Figyelt kérdés

na most mi programozunk az iskolában de a tanár darálja az anyagot és nem értem ezt hogy is írassam ki visual studioval hogy 4(space)3(space)2(space)1(space) tudnátok segíteni hogy is fogjak neki?


u.i: c#-ba programozunk.

rendszergazdának tanulok de még is kell egy minimum alap programozás de én már most nem értem ezt.


plusz ha tudnátok valami könyvet vagy nem is tudom mit hogy ezt megtudjam tanulni magamtól ha már iskolába nem megy?



2019. okt. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Console.Write("4 3 2 1 ");
2019. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
woah
2019. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"rendszergazdának tanulok de még is kell egy minimum alap programozás de én már most nem értem ezt." bocs tudom bunkó vagyok de ha a programozás totál alapjai sem mennek, hogyan akarsz rendszergazda lenni? Ahhoz egy minimális(?) programozási tudás kell, meg úgy nem árt ismerni, hogy mit is jelent egy számítógép, azt meg leginkább úgy lehet ha legalűbb egy kicsit tud az ember programozni. Visszatérve konkrétabbra: ciklusból kell kiíratni, egy utasításból, több lépésben?
2019. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezért szeretnék magamtól valahogy de az internetett még bujom hogy találjak normális tanulható dolgokat.


És igen ciklusból kellene mert az kimaradt.

2019. okt. 14. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendszergazdai részéhez vág az agyam, de a programozás valamiért nem nagyon akar menni, se meg maradni a fejembe.
2019. okt. 14. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

int i;


for (i = 1; i < 5; i++) {


Console.WriteLine(i);


}

2019. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen müködik!:)
2019. okt. 15. 18:37
 8/8 anonim válasza:
בעברית בבקשה
2019. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!