Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten mennyit keres egy...

Budapesten mennyit keres egy profi "szenior" C++ programozó havonta?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam new yorkban kb. 30000$, a hazai fizetések hogyan viszonyulnak ehhez?

2019. okt. 17. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

New York, Salt Lake city, Boston es mas nagyvarosokban valoban jobb a fizetes, evi 40.000-120.000$ kozotti. Evi, nem havi. Az 100k-val szamolva 2 hetente 3500$ korul van egy seniornak, nagyjabol. Plusz egyeb juttatasok, peldaul 401k eleg gyakori juttatas (ergo lesz nyugdijad).


Budapestet tippelem, a tobbiek majd kijavitanak ha mas a tapasztalat. (netto) 400.000 Ft korul van az atlag fizetes, senior 600.000 es attol felfele kb, erre rajon mondjuk 30.000 juttatas havonta cafeterianak. Nagyobb cegek es multiknal gyakori a 13. es 14. havi fizetes is.


Tehat nagyjabol negyedakkora a fizetes, de a kiadasok is (leszamitva a fix aras nemzetkozi termekeket mint peldaul elektronika, auto, ilyesmik nem olcsobbak Mo-n).

2019. okt. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom, hogy profi-e vagyok, valami 15+ évnyi c++ tapasztalatom van banki-pénzügyi területen, külföldről, komoly cégektől. Voltam architect, team lead. Ez volt pár éve, amikor elhatároztam, hogy hazaköltözök. Körbeinterjúztam pár cégnél bp-n, hát átlagosan 400 körül szándékoztak fizetni. Volt 600-as ajánlat is, de bejelentve 300-ra, többi zsebbe. Kösz, nem. Aztán akadt egy cég, aki vállalta, hogy átképez Javara és egy év alatt felemeli a fizut nettó 800-ra, és úgy is lett. És azóta nem javultak a c++-os lehetőségek állítolag.


C++ halott. Van pár célterület, ahol még menő, de idehaza úgy tűnik, idehaza nagyobb sokkal a kínálat a munkaerőpiacon, mint a kereslet.

2019. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: wow érdekes, New York banki szektorban úgy néz ki, nagyobb a kereslet, mint Java-ra, és egyébként

1: 30000$/hó, nem per év. New York. Salt Lake City-t nem tudom miért hoztad fel, az a semmi közepe egyébként.....

2019. okt. 18. 03:56
 4/10 anonim ***** válasza:

"2: wow érdekes, New York banki szektorban úgy néz ki, nagyobb a kereslet, mint Java-ra, és egyébként


1: 30000$/hó, nem per év. "


Mindket allitas hamis, de ezt te is leellenorizhetted volna, mielott irsz. Vagy szandekosan akarsz flame-et kelteni? ;D

2019. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

1) átlagos CTO sem közelíti ezt meg, nem hogy senior fejlesztő.

2) SLC és Boston ahova most a cégek fókuszálnak, nagyon nagy tempóban nő az állások száma és NYhoz képest jóval megfizethetőbbek.


A nem tudom és az úgy hallottam -ok helyett minimális utánajárás nem árthat mielőtt hülyét csinálsz magadból.

2019. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
2: azért lep meg amit írsz, mert én Münchenben vagyok és itt mindenhol C++ programozót keresnek, Javas lehetőségeket elvétve látok
2019. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"2: azért lep meg amit írsz, mert én Münchenben vagyok és itt mindenhol C++ programozót keresnek, Javas lehetőségeket elvétve látok"


Monster-en ha rakeresek a kettore, 2x annyi Java-s allast latok.

2019. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Húha röpködnek ám a számok... ...egy ember nem ér 800 000 Ft nettót havonta! :-) ...becsületes munkával 200 000 Ft körül keres az ember, igazán jó esetben. A többi a becsületesség-szót nem ismerő politikus, akiket meg élve kellene eltemetni! :-)


A Java-t a böngészők sem támogatják már... :-)

(bár 3 milliárd készülék Java-t futatt)


Mellesleg én mindig az adott problémához választom ki a legmegfelelőbb programozási nyelvet és nem fordítva!

2019. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8:


New Yorkról volt szó, többek között...

Linkeljek $400-ezres álláshirdetést? Ez évi bruttó.

2019. nov. 2. 08:25
 10/10 anonim válasza:
Én kivi vagyok kérdező.
2019. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!