Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten multinál közel 1...

Budapesten multinál közel 1 év munkatapasztalattal juniorként reális 500. 000 bruttó havi fizetés?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy C# / .NET -ről van szó.
2019. nov. 8. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen lehet reális.
2019. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom elképzelni... 380.000 reálisabb, ha van diploma persze.
2019. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

# 3


Nagyjából egyik multinál sem követelmény a diploma. A legtöbbnél már az álláshirdetésben se kérik, vagy ha oda van írva az csak HR szöveg.


A bruttó 500 pedig nem reális szerintem. Nettó 250 körül gondolkodj, elvégre még csak egy éved van. 2-3 év után már reális lesz, vagy még több.


Vagy ha nagyon odateszed magad, és zseni vagy akkor igen, de az írásodból úgy jön le, hogy egy éve foglalkozol kódolással.

2019. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van diploma, 380-nál igazából már most többet keresek, a jelenlegi munkahelyemmel megvagyok elégedve, mert nagyon jófejek a kollégáim, viszont nem elég szakmai és szerintem hosszútávon nem sok a fejlődési lehetőség, ezért nyitott vagyok a váltásra és megkerestek egy helyről, szóval amikor a bérigényt kérdezték, akkor ez volt a legközelebbi, ami nekem reálisnak tűnt, de azért érdekelne mások véleménye is.
2019. nov. 8. 14:57
 6/7 A kérdező kommentje:

#4-es, gyorsan tanulok, jó a problémamegoldó készségem és az első munkahelyemre azzal az indokkal vettek fel, hogy néhány seniornál, akik előttem jelentkeztek jobb volt az elméleti tudásom, igazából tényleg csak a gyakorlat az, ami hiányzik. Nyelvvizsgám is van, kommunikációs szinten megy az angol szóban is, írásban.


Első munkahelyemen nettó 270-et kaptam próbaidő alatt, aztán próbaidő után nettó 300-at, de utána hamar otthagytam a céget. Most a második munkahelyemen az előző hely kezdő bérét kapom megint.

2019. nov. 8. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy reális.

Ide fölösleges kérdést kiírni, mert úgy is azt kapod meg, hogy havi 200 nettó meg bal bal bla, közben meg már egy gyakornok többet kap Pesten.

Ezek olyan emberek, akik azt se tudják mi az a programozás, csak irigykednek.

Nekem haverom most végzett nyáron, 350 nettó, plusz cafeteria...

2019. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!