Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Cnc programozás mi lehet a hiba?

Cnc programozás mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Csináltam egy programot amiben alprogramhívások vannak.

Jegyzettömben csináltam txt formátumba majd a kiterjesztéseket kitöröltem mivel az nem kell .


Betöltöttem a gépbe de a gép csak főprogramként ismeri fel ezeket a fájlokat. Nem látja mint alprogram.

Át kellett neveznem a gépben az összes alprogramot persze ugyan azt a nevet adtam meg és így már látja.


Ez miért van? Be kéne állítanom a jegyzettömben hogy amikor elmenti akkor ANSI ,UTF16 ... stb kódolású legyen?

De mégis milyen ? A gépben átnevezett fájlokról milyen programmal lehet megállapítani hogy mibe van kódolva a szöveg?

Ha egyáltalán a kódolás a baj. De nem értem mi a különbség ugyan az a szám között miközben a jelentése a lényeg.



2019. nov. 8. 21:39
 1/4 anonim válasza:
szerintem ansiba van, mert az a legalapabb :)
2019. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elkopott a marófej?
2019. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jegyzettömb felejtős örök életedre. Belerakja ezt a BOM karaktert a file-ok elejére, ami csak összezavar mindent.

Windowsban használd a Notepad++-t, ingyenesen letölthető. A kódolás menüben pillanat alatt megmutatja neked, miben van kódolva, és át is állíthatod másikba tetszés szerint.

2019. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megnyitottam notepad++ ban és nekem a fájlok végén van egy olyan karakter hogy  SUB . Ez mit jelent?
2019. nov. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!