Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért gondolja sok, már...

Miért gondolja sok, már fejlesztőként dolgozó ember, hogy mások otthon, egyedül, esténként 2-3 óra tanulással eljuthatnak egy jó erős junior szintre?

Figyelt kérdés

Erős, válságálló, "jó szakember" szintre gondolnak. Miért hiszik azt, hogy munka után, félálomban, TÖKEGYEDÜL valaki erre a szintre eljut?

Nevetséges.


2019. nov. 10. 19:30
1 2 3
 1/28 Xhepton ***** válasza:
51%

Nem lehetetlen, de nem is könnyű

Én inkább azt mondanám: "Sok Sikert Haver!"

2019. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem könnyű, de inkább ezt ajánlom a méregdrága lehúzós tanfolyamok helyett, ha nem jöhet szóba egyetem vagy legalább egy FOSZK.
2019. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.

Egyetem (esti, levelezői) mellett is ezt ajánlják.



Kussolj, tanulj és majd "zseniként" próbálkozz, akár majd a közelgő válság alatt.


Képtelenség egyéb munka mellett és EGYEDÜL erre a szintre feljönni.

2019. nov. 10. 19:56
 4/28 anonim ***** válasza:
22%

Munkának 5-kor vége, miért vagy te akkor félálomban? Este 11-ig van még HAT óra!


Egyedül lenni az internet korában? Na ez nevetséges érv, szóra se érdemes!


Tudod. Mindenki magából indul ki. Neked nyilván nem menne, ezért gondolod, hogy másnak sem.

2019. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én még nem tudok teleportálni (ha este 5-kor vége a munkának, nem este 5-kor terem otthon az ember) és éjjel 11-kor feküdni "kicsit" késő....
2019. nov. 10. 20:12
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért ne juthatnának?
2019. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Legalább valamiféle Code Review van?


Mert én eljutottam már annak arra a szintre, ahova maximum tudok egyedül, innen nincs feljebb.

Ha nappalis lennék, elmehetnék diákmunka státuszba, heti 20 órába és nem lenne gond.

2019. nov. 10. 20:20
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Èn konrètan ìgy vàltottam szakmàt, igaz, hogy 2 èvig tartott ès nagy szìvàs melò utàn tanulni, de megoldhatò. Az meg, hogy te itt hisztizel, mint valami fürdős k., senkit ne fog meghatni. Megcsinàlhatò, sokan meg is csinàljàk, ennyi a törtènet. Amennyi időt itt elpazaroltàl màr annyival is többet tudtàl volna tanulni.
2019. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Rengeteget tanultam az elmúlt több, mint 1 évben. Csakhogy egyedül (internetről) határai vannak az egésznek...

Az, hogy egy párszáz soros undorító szrt össze tud az ember hozni, az minden, csak nem válságálló tudás és nem junior szint.


Hogy az ember magasabbra el tud jutni egyedül, 2-3 éven belül, heti szinten 15-20 óra tanulással.. ne röhögtessen senki.

2019. nov. 10. 20:44
 10/28 anonim ***** válasza:
Akkor keress tanárt bzki! Menj és keress egy tanárt! Fájdalmasan szerencsétlen vagy hallod!
2019. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!