Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A párom programozó, és szeretn...

A párom programozó, és szeretnék neki venni egy programozással kapcsolatos könyvet. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csak angolul szokott programozásról olvasni, és már sok nyelven tud programozni, nem kezdő. Van olyan könyv, ami nem kezdőknek szól?(Bármi más ajándékötletnek is örülnék, ami programozással kapcsolatos, nem csak könyvnek.)
2019. nov. 16. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én inkább mást vennék neki :D te úgyis mellé nyúlsz ezzel mégha úgy is fog tenni mintha örülne neki
2019. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pendrive-ot vegyél neki.
2019. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Programozó vagyok és nem örülnék programozással kapcsolatos könyvnek. Megtalálható minden a neten.
2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút felesleges, és a legnagyobb hülyeség, amit elkövethetsz. Szoftverfejlesztőként dolgozom, mindent megtalálok a neten ingyenesen, amire csak szükségem van. Én is kaptam könyvet, soha nem volt egyszer sem kinyitva, mert papír alapú anyagot eleve nem használok.


Inkább vegyél neki egy vicces feliratú pólót, vagy valami személyes ajándékot, ami nem a munkájával kapcsolatos.

2019. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha ránk hallgatsz, veszel neki egy ilyen kulcstartót:


[link]


Szakadni fog, és még a kulcsára is felteszi :)

2019. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
ja, a .neteset vedd meg neki, vagy valamelyik hülye filenevűt :D
2019. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :) a kulcstartónak utánanézek, hol tudom megvenni
2019. nov. 16. 19:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Úúú van egy, ami nekem is nagyon kellene. ;)
2019. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, aztán kiderul java programozó... :D
2019. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én gamer asztalt vettem az enyémnek (ismertem a preferenciáit). Nah, annak örült! Könyvet? Eszembe sem jutna!
2019. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!