Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » MS Office Word 2003-ban hogy...

MS Office Word 2003-ban hogy lehet kikapcsolni az automatikus karakter helyettesítést?

Figyelt kérdés

A Word 2003-ban nem vagyok képes kikapcsolni az automatikus karakter cserét. Például az első "-t (felső aposztrófot) automatikusan „-ra (alsó aposztrófra) cserélgeti! Őrületbe kerget, mikor ezzel bele varacskol egy XML fájl tartalomba, amivel az egész parancsfájl szintaktikáját hazavágja!

Ne másik program használatát ajánlják, mert nagy méretű Word makrókat írtam XML módosításra, ezért nem akarok áttérni másra, csak kikapcsolnám ezt a qrva automatikus helyettesítgetést!

Köszönöm, ha segítenek!



2019. nov. 27. 07:46
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
73%
Ilyen őskövületet már ezer éve nem használok, de valahol a Beállításokban Nyelvi ellenőrzés Automatikus formázás beíráskor Írógép-idézőjelet nyomdaira elől vedd ki a pipát.
2019. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ilyen őskövületet már ezer éve nem használok, de valahol a Beállításokban Nyelvi ellenőrzés Automatikus formázás beíráskor Írógép-idézőjelet nyomdaira elől vedd ki a pipát.


Amennyit az én "szövegszerkesztésemre" kell, még ez az "őskövület" is sok! :-)

Először széttúrtam a beállításokat, a testreszabás - többször fel is adtam! Miután kiírtam ezt a kérdésem, erőből nekiestem a Word-nek és csak megtaláltam - ott, amit ön írt! Utólag is köszönöm a válaszát.

2019. nov. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!