Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejlesztő OKJ vizsgán...

Szoftverfejlesztő OKJ vizsgán engedélyezett az adott nyelv különböző beépített függvényeinek alkalmazása, C# esetében a LINQ?

Figyelt kérdés
A programozási tételek nagyon sok esetben kiválathatóak LINQ-val, nade ez engedélyezett is?

2020. jan. 14. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg az adott helyen. Ettől függetlenül erősen kétlem, hogy például egy rendezés/keresés implementálása helyett lehetne használni függvényt, hiszen akkor szinte semmi értelme nem lenne a feladatnak.
2020. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Ki van zárva, hogy engedélyezve lenne.

Ha a PTI záróvizsgán nem engedélyezett, akkor OKJ-n sem.

2020. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eléggé idegesítő, ha az ember pötyög, de nem küldi el timeout miatt. :@


Szóval..


Rendezést nem is tanultunk... :D


Fogalmam sincs, kit kérdezhetnék meg bent és a tanárok terén is káosz van. :(


Modulzárón "bejátszottam" a LINQ-t és konkrétan meg lettem dícsérve.


Hát nem tudom....

2020. jan. 14. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ja, lehet
2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
ha megnézed az OKJ vizsgákat is régebbről sehol se írja hogy csak elemi dolgokat használhatsz
2020. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Simán lehet.
2020. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
Szia! Én tavaly végeztem és lehetett, én azzal csináltam. :)
2020. jan. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A tanár is LINQ-zik - csak nem a miénk. :D :D


Meg ennyi erővel a File.ReadAllLines() metódust se lehetne használni.



Érdekes dolgokat tudtam meg amúgy a suliról, tanárokról így a vizsgához közeledve. :D :D



Köszönöm a válaszokat! :)

2020. jan. 30. 12:39
 9/12 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban megvolt a vizsga.


A központin majdnem mindent LINQ-val csináltam. A szoftver modul ott hibátlan lett, a tanár szóban is megdícsért.

Bár könnyű feladatsor volt, ezt többen is beszéltük; igen hasonlított az egyik korábbira.


Az intézményin meg majdnem meghúztak, de azért, mert igazából csúnyán megszívatott minket a suli.....


A kb 20 osztályt, saját interface-ket, design pattern-eket tartalmazó Xamarin záródolgozatom full angol változónevekkel, a dokumentációt kútfőből, saját szavaimmal írtam, Microsoft dokumentációból származó hivqtkozásokkal.... meg 4-es lett, állítólag a védés nyom sokat a latban, amihez semmiféle útmutatót nem kaptunk.



Az egész amúgy, a vizsga intézményi része és a záródolgozat nem arra ment, hogy érted-e az OOP-t, igényes kódot írsz-e, ismersz-e pár alap desing patternt, milyen a kódszervezésed, hanem kilóra, gyorskódoló verseny, hevenyészett kód soksok funkcióval...

2020. márc. 3. 21:23
 10/12 anonim válasza:
Azóta sikerült elhelyezkedni? Megérte a sulit elvégezni?
2020. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!