Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni programozni tanulni pythonban mert infóból emelt szintű érettségire jelentkeztem mi az amit feltétlen tudni kell az érettségihez?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok oldalakat ajánlani ahonnan gyorsan meg tudom tanulni?

2020. febr. 25. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

Első körben sajátítsd el az anyanyelvedet! A jelenleg látottak alapján nyelvtanból örülhetsz a kettesnek. De még mindig érdemesebb arra rástartolnod, többet fogsz érni vele, mint a programozással.

Komolyan, hogy a fenébe gondoltad, hogy majd valamikor márciusban (mert pár nap, és március lesz...) kezdesz neki nulláról programozást tanulni? És így akarsz eljutni arra a szintre, amit más 2 év alatt ér el?

Ráadásul informatikából érettségizel, és az nehézséget okozz, hogy rákeress a feladatokra.

2020. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgakövetelmények:

[link]

14. oldaltól kezdve.


Gyakorlásként: régebbi érettségi feladatok:

[link]


Oktatóanyagok, könyvek:

[link]

2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezdi el akkor is megtanulhatja érettségiig. A programozós feladatok nagyon egyszerűek. Szöveges fájl beolvasása, utána az adatokkal dolgozni. Rém egyszerű.
2020. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
manapság ez kell a programozáshoz? mért értem miért olyan kötekedők a programozok. mert tudják hogy egy senkik s valahogy kompnzálniuk kell.
2020. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Bölcs meglátás. Akinek van érettségije matekból, azt is összekevered a matematikusokkal? Akinek van érettségije Tesiből, azt is összekevered az élsportolókkal? Inkább a te fejedben kéne rendet csinálni.

2020. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
erről beszélek
2020. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

ez egy jól oktató oldal ha kell még, de sztem ami itt le van írva túl mutat az érettségin. és igen nem kell sok egy infó emelt érettségihez, de a programozáshoz azért igen! nem véletlenül oktatják egyetemen is...

2020. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!