Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mobil app fejlesztésnek hogy...

Mobil app fejlesztésnek hogy érdemes nekiállni? Ti hogy álltok neki?

Figyelt kérdés

Ti hogy szoktatok nekiállni egy új android mobil appnak, a kezdetektől?

(Android studio, kotlin, bár ez nem lényeges)


Itt az előkészületekre célzok.

Használtok valamit, ami alapján megcsináljátok a design-t? Vagy csak ceruzával álltok neki rajzolgatni? Vagy egyből neki ültök, és hozzá kezdetek?

Szoktatok design-ok után kutatni, amik elindítanak egy úton?


(A kérdés inkább a kisebb otthoni hobbi-project programozásra/fejlesztésre értem, ahol egyedül vagytok, vagyis minden rátok hárul, a design-tól a programozásig, a tesztelésen keresztül minden)


Szenáriónak vegyük azt, hogy csinálsz mondjuk egy egyetemnek egy appot, amin keresztül lehet böngészni a kurzusok között. Hogy állsz neki?

Nálatok mi tartozik a Feasibility Study-ba, Planning-ba, majd a Design-ba, ha mondjuk az SDLC (Software Development Lifecycle) segítségével indulunk neki?


Nem, ez nem egy feladat vagy házi, ez csak nekem kell tanulás szempontjából, és örülnék ha lenne valaki, aki megválaszolná a kérdéseket :)



2020. márc. 4. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Tervezéssel. Van erre tantárgy is az egyetemen, hogy kell csinálni....
2020. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő, tömör és pontos válaszát, Miszter ❤🥰

Álmomban sem gondoltam.

2020. márc. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!