Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IntelliJ hiba, vagy mi lehet...

IntelliJ hiba, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű példa, hogy reprezentáljam a problémát.

System.out.println("cica");

Ez ugye kiírja nekem,hogy cica.Ha ezt átírom kutyára:

System.out.println("kutya");

és újra futtatom,akkor ismét a cicát írja ki.Ha bezárom az IDE-t és újra megnyitom majd futtatom a kutyás verziót akkor már kutyát ír ki.Viszont ha ismét átírom másra akkor marad a kutya.Futtatás után feldob egy hintet ami így szól : Inject language or reference.Nem tudom, hogy ennek van-e köze hozzá?

Remélem érthető valamennyire.Új vagyok az IntelliJ használatában és nemigen tudom, hogy mi lehet a probléma.(Az Ultimate verziót használom, diákként kaptunk hozzá licenszt)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak futtatni kéne újra, hanem újra is kell buildelni
2020. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván ezt tudom.De ez sem oldja meg a problémát.
2020. ápr. 3. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem oldja meg a problémát? Akkor ezek szerint két builded van, és a régit futtatja? Mert ilyet még nem láttam.
2020. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi van,ezért is kérdeztem.De hiába buildelem akkor is a az előzőt írja ki.
2020. ápr. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!