Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kiégtem pár év alatt a szakmám...

Kiégtem pár év alatt a szakmámból (fejlesztés, programozás). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Diplomás mérnökinformatikus vagyok és webprogramozas területén helyezkedtem el 3 éve.

Borzasztóan utalom már és hiába keresek jól semmi értelemet és kihívást nem tapasztalok már. Az első év meg izgalmas volt es jó érzés volt elkezdeni dolgozni, de ma már őszintén unom az egészet... Adott a feladat, megcsinalom és ennyi.


Mit javasoltok? Légyszívesebben igazi mérnöki munkát végeznék ahol gondolkodni is kell, csak nem tudom hol kaphatom ezt meg, melyik IT ágon és parázok váltani mert kevesebb fizut kapnék és kezdhetném újra az egészet, de ez kezd már kevésbé érdekelni.



2020. ápr. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért 3 év után ne csinálj úgy, mint aki 3 évtizedet dobna el. ;)

Egyébként sem késő soha váltani, ha az ember nem érzi jól magát.

Azt meg neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb? A fizetés, vagy az, hogy ne sínylődj évtizedekig?

2020. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi a gond ha jol keresel?


"M.I." t tartod eleted ertelmenek? Ezt is ugy ha valahol dolgoznal de elvezetesebb munkat?


mert ha amugy van munka mellett idod akkor lehetne hobbid, es abban barmit csinalhatsz, akar penzert, akar ingyen

akar csak magadnak stb.


igazabol az ilyent nem ertem ha valaki jol keres es konyen annak mi a baja?

tul jo a dolga? Jo dolgaba nem tudja mit csinaljon?

miert nem? Kreativitast el kell sajatitanod onallosagot

mivel ezzel megoldhatod azt is amit te jonak latsz egy olyan munkat talalni ami "elvezetes" (sajat szavammal elve)

2020. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én éreztem, hogy velem is valami ilyesmi történne, ha webfejlesztéssel foglalkoznék, szóval egyáltalán nem érdeklődtem iránta. :D


Amúgy csinálhatod azt, hogy olyan területet választasz, ami gyorsan tud fejlődni, és ezért nem igazán lehet megunni. A mesterséges intelligencia az, ami leginkább ilyesmi.

De igazából ha kutatsz, akkor mindig kreativitás kell, hogy eredményt érj el. Azt meg kb. minden területen lehet.

2020. ápr. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!