Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki meg tudná ezt oldani...

Valaki meg tudná ezt oldani nekem c#-ban?

Figyelt kérdés

1.a) Deklaráljon adattípust, amelyik alkalmas egy lakás címének (string) és alapterületének (egész szám) tárolására. . (class)

1.b) Deklaráljon globális változót amely alkalmas a fenti adatból 15 db tárolására (tömb)

2. Írjon paraméter nélküli void függvényt, amelyik adatokkal feltölti az 1.b-ben meghatározott változót

3. Írjon paraméter nélküli int függvényt, amely visszatérési értékében megadja az átlagos alapterületet.

4. Írjon void függvényt, amelynek bemenő paramétere egy sorszám (int).

A függvény írja ki a képernyőre (1.b.)-ben leírt változó a paraméterben átadott indexű eleméhez tartozó címet és az alapterületet.

5. Írjon programot a fenti adattípus, és függvények segítségével, amelyik alkalmas lakcímek tárolására, a címekhez tartozó adatok valamint az átlagos alapterület kiírásár



2020. ápr. 17. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom oldani, de nem küldök megoldást. Viszont szívesen segítek ha leírod hol akadtál el és mit nem értesz.
2020. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egye fene, 5000Ft-ért magcsinálom.
2020. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Egy osztalyt kell megirnod, aminek két attribútuma van.


2. Globális változó C#-ban a statikus típusok.


3, 4.Keress rá hogyan kell C#-ban függvényt, metódust írni.


5. Keress rá hogyan a Console.WriteLine függvényre, nézd meg mire való és használd.

2020. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Én 4999-ért, dokumentációt is kapsz hozzá.)
2020. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Elfelejtetted leírni, hogy mennyiért.
2020. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!