Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok teljes feladat megoldás...

Tudtok teljes feladat megoldásokat írni Emelt Informatika érettségi Programozáshoz? (c# console app-ban)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akinek meg van oldva egy teljes érettségi feladat (pl gyakorlásként), letudná nekem írni a teljes kódot? Bármelyik programozási feladat lehet az eddigi érettségik közül, ha megoldottad! Előre is köszönöm a segítséget!

2020. ápr. 23. 22:22
 1/5 A kérdező kommentje:
A beolvasásnál ne írd az elérési helyet csak jelöld, hogy én hova írjam :)
2020. ápr. 23. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de én úgy látom, hogy fent van a hivatalos értékelési útmutató midnen korábbi érettségihez köztük egy mintamegoldással:

[link]


pl:

[link]

2020. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"A beolvasásnál ne írd az elérési helyet csak jelöld, hogy én hova írjam :)"


Jujj, szóval olyan szinten vagy, hogy még azt sem találod meg magadtól a kódban hol kell átírni a path-t? Külön meg kell neked jelölni? Hát, sok sikert az érettségihez...

2020. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: köszi a választ. :) 3. kommentelő: azért írtam mert mindenkinek más helyen vannak a mappái és ez az egy ami nem lehet ugyanaz, mert pl más az username stb... :)
2020. ápr. 23. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A username, nem az. Ennyit ugye tudsz angolul?

Megette a fene az egészet, ha itt tartasz. A forrásállományt bemásolod abba a könyvtárba, ahonnan fut (ha jól emlékszem, ez a debug), onnan nyitod meg, a kimenetet oda mented, elérési út nélkül. Egy abszolút útvonalmegadással vszleg már buktad is a pontot.

2020. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!