Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha csináltam egy android...

Ha csináltam egy android appot, amivel lehet gyakorolni szavakat (sulis tananyagot tartalmazza, nagyjából 6-7 ezer szó).... Akkor ti azt ingyen tennétek fel play-store-ba vagy kérnétek érte egy jelképes összeget? Illetve hogyan reklámoznátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezért nem fizetne senki szerintem, főleg ha csak ömlesztve vannak azok a szavak, semelyik könyv fejezetei vagy nehézségi szint szerint nem.szűrhetők. Esetleg csinálhatsz olyat, hogy Pro verzió, plusz szolgáltatásokkal, vagy kiegészítő szótárakkal, azért már kérhetsz pénzt, de ahhoz tényleg nagyon jónak kell lenni már az ingyenes változatnak is.
2020. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ebből fogsz meggazdagodni. Azért nem, mert rengeteg ingyenes, online szótár létezik, és az emberek nem fognak fizetni szótárért, ami ugyan azt tudja, mint az ingyenes.


Ráadásul tudtommal neked kell fizetni a Google-nak, hogy az alkalmazásod megjelenjen a Google Play áruházában.

2020. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak ezért fizetni sokan, sokat.

reklámokkal tudsz bevételre szert tenni.

de én például gyűlölöm az egész képernyős reklámokat, azt az appot törlöm is le.

viszont ha egy kis bar van csak akkor az nem zavar.

2020. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem omlesztve van, van 48 szojegyzekem, a felhasznalo kivalaszhatja h melyik szojegyzeket akarja gyakorolni.

Ezutan 3 fajta gyakorlasi lehetoseg van, kozottuk egy memoria jatek :D

Ha az adott szot tudtad akkor kiveszi az adott körben a szójegyzéket ha nem tusta akkor később még rákérdez és legalább kétszer kell tudni, hogy kivegye.

2020. máj. 30. 17:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Angol tanáromnak az asztali verziója nagyon tetszett és fogják használni a suliban.
2020. máj. 30. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Tennék fel egy ingyenes verziót reklámmal, meg egy reklám mentes verziót pár száz forintért.
2020. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

"Angol tanáromnak az asztali verziója nagyon tetszett és fogják használni a suliban."


Ja, ingyen.


Ez halott ötlet.

De azt csinálsz, amit akarsz.

2020. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényesen van megcsinálva és ALKALMAS a tanulásra, akkor miért ne? A mateking is ugyanezen az elven működik. Igazából, ha gondolod az alapkoncepciót le is másolhatod róluk: az alap gyakorlatok ingyenesek, utána pedig el tudja dönteni a felhasználó, hogy akarja-e folytatni a bonyolultabbakkal is. Akár havidíj ellenében.
2020. máj. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként Google Play Storeban egyszer kell fizetned 25 dollárt és utána korlátlan mennyiségben tölthetsz fel appokat. Viszont ha az alkalmazásból bevételed származik, annak a 30%-át a Google-nek kell adnod
2020. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!