Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Letöltöttem a notepad++, nem...

Letöltöttem a notepad++, nem futtat semmilyen böngészőben, hiába nyomok a launchra. A kód megírása jó. utf-8, html language. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
a böngészési előzmny,cokkie stb is töröltem már.
2020. jún. 12. 13:44
 2/3 A kérdező kommentje:

A webhely nem érhető el

A(z) new%202 szerver IP-címe nem található. ezt írja ki. Amúgy külön a böngészőim működnek, tudok weboldalakat behozni.

2020. jún. 12. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Édesjóistenem...

Első körben talán tanuld meg magyar nyelven, érthetően kifejezni, hogy mit is akarsz tulajdonképpen!

Második körben sajátítsd el az informatika alapjait! Legalább olyan szinten, ahogy az egy 8. osztályostól elvárható.

Ezután kérdezz, bár ezerintem ezen ismeretek birtokában ez a szint már teljesen érthető lesz.

Bár eléggé kusza, amit írtál, gyanítom, hogy te weboldalt akarsz létrehozni, és azt böngészőben megjeleníteni. Gyanítom, semmiféle szerver-kliens architektúrát nem használsz. Így mindössze annyit kell tenned, hogy a böngészőben megnyitod a weboldalt, amit létrehoztál. (Vagy duplán kattintasz rajta.) Kiterjesztésnek meg .html-t írj.

2020. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!