Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit érdemes tanulnom?

Mit érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a szoftverfejlesztő technikumot, lassan kezdek egy munkahelyen. Viszont szeretném mellette fejleszteni a tudásomat. C#-ot, valamint webprogramozást (HTML-CSS-PHP) amit tudok egy kisebb JavaScript tudással, plusz adatbáziskezelést is tudok (SQL).

Szerintetek ezek mellé mit érdemes tanulni még?



2020. jún. 24. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Pályakezdőként, új munkahelyen azt kellene megtanulni leginkább, amit ott használtok. Aztán majd ráérsz önállóskodni.
2020. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az első mondja. Nekem is pontosan ezek vannak meg.


Először valóban amit a munkáltatód kíván, azt érdemes megtanulni.

Aztán ha már a munkádban magabiztos vagy, akkor nekem például a Python van tervben, C# után elvileg könnyen emészthető, tanulható, és manapság népszerű.

2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2020. jún. 24. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Amit úgy gondolsz, hogy tanulni szeretnél. Minden nyelv használható valamire és minden nyelv kell valamire, raádásul minden nyelv másra jó. Én mondjuk a helyedben leülnék C-t és C++-t tanulni, mivel ezek a nyelvek biztosan jók lesznek még 30-40 év múlva is. Ellenben például a C# eltünhet és lehet 20 év múlva már olyan lesz, mint egy Pascal.
2020. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy a 4-es mondja C és C++ bármikor bárhol jól jöhet, azzal nem lehet mellé lőni, és ahogy 2-es is ,adott munkahely is meghatározhatja hogy mibe kell még beleásnod magad. A Python is jó mostanában nagyon nyomják, bár egyesek szerint csak marketing, de ebben nem tudok állást foglalni.
2020. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy inkább a C és a C++ fog hosszú idővel eltűnni? Mi anno úgy tanultuk a suliban, hogy a C# ezeknek a továbbfejlesztett változata, bár bővebben sohasem mentem ezekbe a dolgokba bele, nekem bőven elég volt az hogy használni tudtam a nyelvet.
2020. jún. 25. 08:50
 7/12 anonim válasza:
39%
Ha vannak álmaid, küzdj! Ne aggódj! Csak tanulj! De, ez a kérdés fura! Ha nem akarsz okos lenni, akkor ne tanulj.
2020. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
34%
Én egész életemben kitűnő voltam. Könnyű annak lenni. Csak TANULni kell. Te életed, neked kell eldöntened.
2020. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 #8

Látszik hogy a tojáshéj még a fenekeden van, mert nem olvastad el rendesen a kérdést. (tehát mégsem tudod, legalábbis olvasni még nem):-) Nem azt kérdezte hogy miért? hanem hogy mit?

2020. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 12 évesen egyálalán tudod, hogy melyik programozási nyelvet mire használják, esetleg egyáltalán azt, hogy mi az a programozási nyelv? Volt középsuliban egy osztályátrsam aki már 9-ben vágta a C#-ot, 12 évesen szerintem még ő sem tudta.
2020. jún. 25. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!