Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyiben változnak a programo...

Mennyiben változnak a programozói OKJ-s tanfolyamok most, hogy megszűnnek az OKJ-s képzések?

Figyelt kérdés
Mennyivel lesznek hosszabbak? Mennyivel lesznek drágábbak? Mennyivel lesz nehezebb? Mennyivel lesz több a tölteléktananyag? Mennyivel jobban fogják elfogadni őket, mint az eddigi OKJ-s végzettségeket?
2020. júl. 12. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés inkább hogy mennyivel lesz több értelme OKJ-t végezni. :D
2020. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

1. Nem szűnik meg úgy "ánblokk" az OKJ, csak átalakul. 760 képzésből marad 200. Itt írnak erről bővebben: [link]


2. Olyan, hogy "Programozó OKJ" nem volt.

Szoftverfejlesztő (5421305) volt:

[link]

Szoftverfejlesztő és tesztelő lesz.

2020. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor 2016 szeptemberében info szakra bekerültem, szakközép helyett szakgimnázium lettünk, tanárok rugalmasak voltak, nem javat, hanem C#-ot tanultunk, egykét tantárgy bejött vagy elment, de semmi extra. Most ballagtam, és maradnék szoftverfejlesztőn, de tanárok mondták, hogy az okj-hez képest alig lesz változás, szóval semmi extra, ugyan úgy okj-hoz hasonló végzettség, aztán hajrá:)
2020. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!