Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sok fejlesztő azért keres...

Sok fejlesztő azért keres akár 10+ év tapasztalattal is ilyen 6-700 nettó körül mert ennyit lehet elérni ha nem képzi magát az ember munkán kívül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 08:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
45%
De, ha csinos, szexi fiatal leányzó és jól tud lovacskázni akkor megkaphatja azt a 150 ezret. :P. Ha még szűzecske akkor legyen 250. ;)
2020. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%

Az IT-sek körében nagyobb arányban vannak olyanok, akiknek a szociális képességei kívánnivalókat hagynak maga után. Ezzel nem is nagyon szoktak vitatkozni emberek.


Amúgy ezt a tűrhetetlen stílust azért kapom, mert nem értek egyet azzal, hogy a mai társadalom tönkreteszi magát a pénzért vagy azért, mert teszek rá, hogy van-e ingyen kávé az irodában?

2020. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha semmi közöd a programozáshoz, mit keresel ebbe a kategóriába? Sose értettem azokat az embereket, akiknek az adott témához nincs közük, de jönnek kommentelgetni ... ◔̯◔
2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

Van már szoftverfejlesztő OKJ-m, most egyetemre járok, dolgoztam már pici időt fejlesztőként egy garázscégnél és a jelenlegi helyemre is "fejlesztőként" vettek fel, az más kérdés, hogy összesen ha 300 sor kódot kellett írnom hónapok alatt.

Nos, tényleg semmi közöm a fejlesztéshez. :D


Továbbra is érdekel a minősíthetetlen stílus OKA.


Bár igazából értem, mindenkit lenézel, aki nálad gyengébb és ha rajtad múlna, a Taigetoszról is ledobnál minket. Illetve kisbaba korunkban kitettél volna minket oda...

2020. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
47%
Ki nézett le? Fizetek neked szolgáltatásért cserébe. Én is jól járok, Te is jól jársz. :). Ebből is meglehet élned kényelmesen. ;) Egy ideig.... Amíg szép vagy... Addig nagy pénzeket lehet összeszedni leányzóként... Aztán, ahogy idősebb leszel úgy már nem. Ha nagyon csinos vagy még modellnek is elmehetsz. ;). De gondolom ez nem pálya, mert nem vagy az. :D
2020. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Nem értem én sem.

Ecseteled itt, hogy az élet mindennél fontosabb, de a kommentelők úgy tűnik elégedettek a sajátjukkal (én is), te sírsz itt egyedül a nyomorodon :)

A kérdéshez meg persze semmi köze.

2020. júl. 19. 15:53
 57/67 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, ez a nő már hónapok óta itt vergődik. Sejthettem volna a stílusából, hogy ő az. Privátban olyanokat írkál több embernek, hogy kibelezi őket és felveszi videóra. Egy múltkori kérdésnél én is megkaptam.:D
2020. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%

Nevetséges, hogy emberek milyen stílusban tudják bántani a másikat.

Tényleg ez a faj olyan, hogy ha törvények nem lennének, simán ölné is egymást. Az állatfajok zöme különb, például nem bántja a fajtársait.


Hogy az élet mindennél fontosabb, ott arra gondoltam, hogy eléggé ártalmas szabadidőben tanulni ÉLET helyett mondjuk 25, 30, 40 stb éves korban. Mindezt a pénzért, amit az ember el se költ, mert ideje az nincs, az időskorát pedig nem éri meg.

2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Mégis mivel bántunk téged babám? Azzal, hogy fizetek neked, hogy valamit nyújts cserébe? Megint leírom: FIZETEK!. :))))
2020. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

". Mindezt a pénzért, amit az ember el se költ, mert ideje az nincs, az időskorát pedig nem éri meg."


Nem költi el??? Mondjuk én vettem vízparti telket és házat építek rá...


2 havonta eljárok túrázni a hegyekbe. Ausztria, Szlovénia, Olaszország, Svájc, Franciaország, Erdély. Mindig máshová. Hegyetmászni, Villa-feratta ..stb...


Ejtőernyőztem is már nem egyszer. :)


Biztos vannak olyanok akik nem költenek, de én élvezem az életem.


Jöhetsz Te is velem, ha szeretnél. De ahhoz nagyon jónak kell lenned. ;))

2020. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!