Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sok fejlesztő azért keres...

Sok fejlesztő azért keres akár 10+ év tapasztalattal is ilyen 6-700 nettó körül mert ennyit lehet elérni ha nem képzi magát az ember munkán kívül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 08:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Via-ferrata*
2020. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

"eléggé ártalmas szabadidőben tanulni ÉLET helyett mondjuk 25, 30, 40 stb éves korban"


Hát ja, borzasztó dolog napi fél órát-órát a szakmai fejlődésemre fordítani. Így hétköznap csak ~6 óra szabadidőm marad ~7 helyett, nem is értem hogy viseli el a családom :)

2020. júl. 19. 16:10
 63/67 anonim ***** válasza:

Múltkor még ezt írta nekem privátban, miután azt tanácsoltam neki, hogy keressen egy jó pszichológust:


"Hol laksz? Szeretném kiszedni a beledet és lassan egyenként kiszedni a belső szerveidet te utolsó g**ci. Fel is venném és folyamatosan nézném, hogy élvezzem."


Ezek után érdekes, hogy még ő panaszkodik a stílusra. :D

2020. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
0%

Akkor gondolom szabadidődben nem tanulsz, különben ezekre nem lenne energiád. Mondjuk időd se, mert már az sok idő, ahogy elolvassa az ember ezeket. Én pont annak örülök, ha végre otthon lehetek és végre tanulnom se kell - de addigra úgy kimerülök, hogy a saját hobbijaimra sincs energiám. Például ma. Bár ma tanulnom is kellene, gyűlölöm már (igen, szabadidőben nem szeretek tanulni. Semmit.)



Bár ha igazat írsz, amúgy mit keresel ezen az oldalon?


Nekem ha csak harmada ennyira szr lenne az életem, akkor most vagy nem lennék Budapesten és kezembe se venném a telefont, vagy ugyan otthon lennék (mert eléggé otthonülős vagyok), de valamelyik hobbimmal bütykölnék.

2020. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

"mert már az sok idő, ahogy elolvassa az ember ezeket."


Nem sok idő elolvasni. Gondolom életedben nem olvastál még egyetlen egy könyvet se. Ha sokat olvasol egy idő után már gyorsabban megy... ;). Persze azt is lehet, hogy nem csinálsz semmit, csak "élsz". De tudod: Sokkal tovább élsz, ha az agyadat dolgoztatod, legalábbis nem fogsz befásúlni, ha érted mire gondolok.


"Bár ha igazat írsz, amúgy mit keresel ezen az oldalon?"


Miért ne lehetnék itt? Ez is egy időtöltés. Ahogy más fórumok is azok. Egy orvos például mit keres mondjuk itt? Vagy egy ügyvéd? Vagy egy gyógyszerész?

2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
0%

"Nem sok idő elolvasni. Gondolom életedben nem olvastál még egyetlen egy könyvet se. Ha sokat olvasol egy idő után már gyorsabban megy... ;). Persze azt is lehet, hogy nem csinálsz semmit, csak "élsz". De tudod: Sokkal tovább élsz, ha az agyadat dolgoztatod, legalábbis nem fogsz befásúlni, ha érted mire gondolok."


Én beismerem, hogy kevés regényt olvasok, mert a sok tanulás mellett kevés a szabadidőm és ezer más hobbim van (főzés, sütés, növények, fotózás), ettől függetlenül a szövegértésed neked rossz. Arra utaltam azzal, hogy elolvasni is sok, hogy rengeteg, az én életmódomhoz túlontúl túl sok is, amiket felsoroltál.



"Miért ne lehetnék itt? Ez is egy időtöltés. Ahogy más fórumok is azok. Egy orvos például mit keres mondjuk itt? Vagy egy ügyvéd? Vagy egy gyógyszerész?"


Szerintem orvos, ügyvéd, gyógyszerész nincs az oldalon, mert ebben a pillanatban a családjával van valahol, esetleg otthon, beszélgetnek, hobbiznak vagy valamelyik regényt olvassák (a szent, elhagyhatatlan hobbi).


Én meg ezt a nyomorult ASP.NET Core Angular akármi csodát próbálom tanulni, de bevallom, hogy sírok közben.

2020. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Senki sem kényszerít rá, hogy ezt tanuld.


Nyilvánvaló, hogy a fejlesztés nem a te világod. Felejtsd el az egészet, mindenki jobban jár.

2020. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!