Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ericsson gyakornok?

Ericsson gyakornok?

Figyelt kérdés
Milyen ott gyakornoknak lenni? Milyen feladatokat bíznak az emberre? Tapasztalatok?

2020. aug. 6. 16:42
 1/1 anonim válasza:

Nyilván nem aktuális már a kérdés, de attól még hátha tudok segíteni valakinek.


2015-ben csináltam a kötelező szakmai gyakorlatomat MSc-n, 6 hét volt, igazából ott elég komolytalannak éreztem a feladatokat. Olyan dolgokat kellett nulláról lekódolni, amikből már ezer éve létezik kész megoldás githubon pl. Nyilván ez arra volt jó, hogy lássák, ki hogyan közelít meg egy adott problémát, és milyen megoldást ad rá, aztán ez alapján eldöntik, hogy kit fognak később behívni internnek.


Engem behívtak. Ott már sokkal érdekesebb feladatot kaptam, gyakorlatilag egy egyszemélyes projektet, Android app fejlesztést. Ez az app még évekig a cég segítségére volt, mikor már teljes munkaidőben dolgoztam. De simán rárakhatnak olyan projektre is, ahol nincs szabad kezed, csapatban kell dolgozni, scrum-ban, meetingek tömkelege, határidők, stb.


Ez volt akkor. Hogy most mi a helyzet, arra nincs rálátásom, mert lassan 1 éve nem dolgozom ott.

2023. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!