Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Arcfölismerö weplap? Többi lent.

Arcfölismerö weplap? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdesem hogy h lehet aszt megoldani hogy a weplap fölismerje az arcot?


HTML CCS megy javaszkript adatbázis nélkül



2020. aug. 20. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
úgy tudom, hogy az arcfelismerés csak a dúdolás felismerés után következik, egymásra épülnek vagy mi
2020. aug. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézz utána a computer vision-nek, mint terület.
2020. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Kuglizz ra arra hogy arzfelismero hello frendz inidan tutorial
2020. aug. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Jajj, nem akarom...

A többi projekttel hogy állsz?

2020. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előbb írni tanulj meg.

Egyébként szerintem ehhez már nem elég a HTML CSS JS.

2020. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

dzsávaszkript akkor már nem? :D


aszt ugy túdod mególdani, h a dzsávaszkriptbe feldólgozod a kepet a megeflelő allgorítmúsal


(ez nekem jobban fájt, mint bárki másnak aki olvassa :D)

2020. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kitartó a srác, azt meg kell hagyni. Ez alapvető szükséglet ahhoz, hogy programozó lehessen. Kár, hogy teljesen hülye. :(
2020. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként azt akarod, hogy egy képen ismerje fel, ha van rajta arc, vagy hogy egy konkrét személy arcát ismerje fel?
2020. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
OpenCV és Python. Persze olyan webszolgáltató kell, ahol nem csak Apache van.
2020. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:
100%

@8:

Fölösleges elveszni ezeknek a nüanszoknak a boncolgatásában, ebből is pont annyi fog megvalósulni, mint Kérdező többi nagyívű projektjéből. Engem már az is elégedettséggel töltene el, ha a programja az "arc" stringet felismerné, de gyanúm, hogy ezzel sem fog megörvendeztetni.

Tartok tőle, hogy éppen én riasztottam fel a szunyókáló fenevadat a minapi megfontolatlan élcelődésemmel – szánom-bánom, de most már késő... Jó lenne ezt a kérdést valami frappáns módon rövidre zárni, de az eddigi tapasztalatok szerint ez aligha sikerül. Az indokolatlanul lepontozott első hozzászólás az irónia mellett egy nagy igazságot is kimondott. Kérdező a dúdolós app kapcsán bepillanthatott a felismerő algoritmusoknak az ő számára felfoghatatlan bonyolultságába, tehát tisztában van vele, hogy amíg azzal a remek ötletével egy tapodtat sem haladt, merő trollkodás egy minimum ugyanolyan kemény problémát firtatnia. Szerintem akkor jár a legjobban, ha beéri egy sehogylagos válasszal, a saját kérdéseit pedig bemutatja az amúgy is témahiányban tengődő Hihetelten Hírek blogján, valahol a Permuda három szög, az UFők és az almási Paranízis közt. 10-es miztukus pontszám garantálva!

2020. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!