Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pythonba hogyan futtathatok...

Pythonba hogyan futtathatok numpy mátrix szorzást a videókártyán?

Figyelt kérdés

Szerintem már kitaláltátok, hogy neuron hálózathoz használnám, de bármivel próbálkoztam valami hibát kaptam. GTX 1060 6gb-ot használok, rendesen felgyórsítanám a hálozatot evel. (Spyder(Python 3.8.3))


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. aug. 29. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy leírd mi volt az a retkes hibaüzenet...
2020. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Több könyvtár van, nem tudom melyiket érdemes használni.


[link]


Erre pl. ezt a hibát kapom:

TypeError: compile_kernel() got an unexpected keyword argument 'boundscheck'

2020. aug. 29. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

És mégis mi, melyik sor adja ezt a hibát?


Ismered a viccet amikor elmegy az állatorvos az orvoshoz, az megkérdezi, az állatorvostól, hogy mi a panasza, mire az: "Jaaa, hát így könnyű!"

2020. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csak annyit csináltál volna, hogy beírod te is a kódot, akkor tudnád, hogy neked is hibát fog tobni és látnád, hogy melyik sor hibás. Utána ha kicsit utána olvastál volna akkor tudnád, hogy maga a könyvtár hibás. Ezután mar felelhettel volna is a kérdésemre, hogy milyen könyvtárat érdemes használni, ha lenne hangyanyi ismereted a kérdéssel kapcsolatba. De neked nyilván egyszerűbb volt minden szavamba hibát találni.
2020. szept. 3. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kéárdező: aki itt segíteni szeretne nem biztos, hogy fog kódokat próbálgatni. Legalábbis sokszor nekem csak egy gyors válaszra futja, ritkán van időm a kódokat debuggolni. Ezért kell ide írni a hibaüzenetet meg mindent. Ez nem python support fórum.
2020. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs időd ne válaszolj, a kérdés változatlan, milyen könyvtárat erdemes használni, ez a hatodik komment és egy értékelhető válasz sem érkezett... Inkább egy "válasz" se jöjjön mint hogy ilyenekkel teljen a hely.
2020. szept. 3. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
cuda?
2020. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csxeba ***** válasza:
TensorFlow-ban tudsz NumPy-szerű szintaxissal ilyesmit csinálni vagy esetleg PyTorch-csal
2020. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!