Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék jelentkezni diákmunk...

Szeretnék jelentkezni diákmunkára a schönherz szövetkezeten keresztül, viszont mindig van valami teszt, és csak akkor engednek tovább, ha elértem az adott pontszámot, valakinek van valami tapasztalata, hogy milyen kérdésekre lehet számítani? C#

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
En evekkel ezelott irtam naluk Java tesztet, foleg nyelvspecifikus kerdesek voltak, hany bitesek a primitiv tipusok, mi a hiba a kodban es hasonlok.
2020. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvető nyelvi ismereti kérdések (melyik nem létező kulcsszó, láthatóságok, stb), van néhány "mit ír ki a program", meg "hol a hiba/javítsd ki" jellegű kérdések, illetve az utolsó két kérdés általában egy algoritmus, illetve egy osztály implementálása szokott lenni.
2020. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted elofordulhat, hogy megoldom a tesztet, aztan a munkaban haszontalan leszek/nem tudom elvegezni a ram bízott feladatot?
2020. szept. 28. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges. Ezek a tesztek csak a nyelvi ismereteidet ellenőrzik, egy éles munkakörnyezetben ennél sokkal szerteágazóbbak a dolgok. De ezen kár pörögni, végülis a lehetőségeid tiszták: vagy csinálod, vagy nem. Előbbi esetben tapasztalatot szerzel, és sikereket érhetsz el, utóbbiban nem.
2020. szept. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!