Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A google analytics-et szeretné...

Belu1 kérdése:

A google analytics-et szeretném használni, de nem tudom hogyan kell a követőkódot beilleszteni a weboldal forráskódjába. Az megvan hogy h hol találom, meg hogy a 2 head közékellene bemásolnom, de hogyan?: add atribute-tal próbáltam de nem marad meg.

Figyelt kérdés

#Google Analytics #weboldal forráskód #html program #html beillesztés
2020. szept. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
js fileként feltölteni?
2020. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ebből arra következtetek hogy java script-re gondolsz. De ennyi? Nem vagyok programozó. Hogyan?
2020. szept. 19. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam itt se. Van egy ellenérzésem a programozókkal szemben, miszerint szerintem egyszerűen ostobák tanítani. Elnézést a kivételektől remélem sokan vannak. De egyszerűen mikor elmagyaráztok valamit kihagytok lépéseket ami nélkül nem működnek a dolgok. Na most ilyenkor jön be nálam az hogy nem az a hülye aki nem tudja hanem aki oktatja, mert ostoba ahhoz hogy tudja hogy ez a másiknak nem evidens. Elnézést de rengeteg ilyennel találkoztam.
2020. szept. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!