Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studiobban a konzolon...

Visual Studiobban a konzolon futtatnám a kódomat, de folyamatosan az előzőleg futtatott kódot írja ki, akkor is, ha azt kitörlöm teljesen, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem értem sajnos, és angolul nem találtam rá megoldást, úgyhogy kiírtam ide.


Először csak /* */ közé tettem, de úgy is a korábbit futtatja le.


Egyszerű, egymástól független kis programokat írok, Eszterházy egyetem c# feladatgyűjteményéből.



2020. szept. 26. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Rebuild kell.
2020. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Haladunk, haladunk. De most kaptam egy ilyet:


[link]


és a stack overlflow válasz nagyon nem tetszik:


[link]

2020. szept. 26. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A képen látszik, hogy 3 hiba is van a kódodban. Amíg azokat nem javítod ki, addig nem tudod rebuildelni.
2020. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl a Haromnegy metódus nem ad vissza egy bool értéket... (amúgy ezt talán konstruktornak akartad? mert az osztály neve is hasonló, csak ott az N betű nagy... ekkor public HaromNegy()-et írj)

Na meg ki tudja mi a hiba más fájlokban....

2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a hiba, hogy nem tudtam meghívni egy osztály metódusát, csak ha a metódus public bool Háromvalami() {}.


De ugye ilyenkor vár egy logikai típusú visszatérési értéket.

2020. szept. 30. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!