Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Gyakorló feladatok?

Gyakorló feladatok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valami oldalt, ahol programozáshoz vannak gyakorló feladatok szintenként? (csak most kezdtem ezt az egészet).

Nem látom annak értelmét, hogy én találjam ki azt is, hogy mi az, amit szeretném, hogy tudjon csinálni a programom, ugyanis kezdők esetén ezzel már kb a megoldást is átgondolom és na...hatékonyabbnak érzem, hogy kapok egy random feladatot és meg kell valósítanom.


2020. szept. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Programozás módszertan, algoritmizálás, algoritmikus gondolkodás, vagy hasonlóknak keress utána, szerintem először ezt érdemes begyakorolni.
2020. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
programozási tételek, eldöntés tétele, maximum kiválasztás tétele, rendezések, lineáris keresés, bináris keresés... láncolt lista ilyen alapokat nézhetsz
2020. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3#-as válaszából, konkrétan vannak cégek, ahol hackerrank-ról néznek meg és ott kérnek "beadandó feladatot" tőled, praktikus megismerni, és gyakorolni is jó.
2020. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!