Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen keretrendszereket kell...

Milyen keretrendszereket kell ismernie egy junior Python fejlesztőnek?

Figyelt kérdés

Programozással már néhány éve hobbiként foglalkozom, a Pythonnal azonban csak nemrég kezdtem el ismerkedni.


Folyamatosan kutatom az internetet lehetséges interview feladatok után, amiket meglepő módon sikerül is megcsinálnom. Feltételezem, hogy egy juniornak ennél azért kicsit többet kell tudnia, viszont a webfejlesztéssel ellentétben (html, css, js, jquery, vue, react, angular) nem ismerem a lehetőségeket, hogy milyen irányba indulhatok el.


Grafikus felülettel még nem foglalkoztam, így talán ezt tartanám következő lépésnek, de jobbnak láttam egy hozzáértő véleményét is megkérdezni.


Köszönöm a segítséget!



2020. szept. 29. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9: És miből feltételezed, hogy máshogy nem ért? Na meg minek legyen profi Assembly kód író, ha nem az az elvárás, hanem az hogy Pythont tudja. Amit linkeltél abba is Python van és nem Java. Szóval most hátba szúrtad magad.
2020. szept. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!