Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megéri megvenni "Koncz Balázs ...

Megéri megvenni "Koncz Balázs Hogyan válj jól fizetett C# programozóvá" című könyvét?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten meglehet tanulni programozni belőle?


Vagy van jobb köny?



2020. okt. 14. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

#10: Na látod aki 2007-ben született az manapság még írni sem tud... :-)


Vagy ha akkor regisztráltál, akkor nem tűnt fel az a pár száz (vagy ezer?) kép benne a megszokott szöveggel, miszerint: "by IgazMondó", majd jobban figyelj! :-)

2020. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Regisztrálás. De leeshetett volna. Na mindegy. Nem igen tűnt fel, hiszen a programozáshoz nulla közöd van, ahogy az egy pipásnak is. Valszeg ezért nem válaszoltok olyan kérdésre, olyan megoldással.
2020. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#12: Húha van duma, meg arc, de a humorérzék zérushoz konvergál.


Figyelj azt gondolsz, amit akarsz, végülis amit mondasz sem szentírás... Köze a valósághoz kb annyi, mint Qrvának az apácazárdához... :-)

2020. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen "by igazmondó" képet eddig max ilyen általános iskolás szintű feladatoknál láttam, kicsit is komolyabbnál sosem. Linkelsz 1-2-t?
2020. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk ez elmondhato a legtobb valaszolorol itt.

A legtobben meg egy ilyen egyszeru junior interju feladatot sem tudnak megoldani:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2020. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Te se oldottad meg. A kérdés sem az volt, hogy meg kell oldani. Nem csak a proghoz nem értessz, de értelmezni sem tudsz. A válaszolók teljesen korrekt választ adtak.


Na, de linkeld a kérdéseket, amiket másoknak megoldottál és nem csak a baromságod lökted. Ja.. az nincs neked.

2020. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

De igen, megoldottam, csak nem annal a kerdesnel, hanem ennel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

Nekem irt privatban a kerdezo.

Te nem az a beni vagy amugy? Mert akkor erosen ironikus, hogy te hadovalsz itt algoritmizalasrol masoknak :)

2020. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Volt erről a témáról kérdés már korábban pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

Nyilván nem az ország programozói krémje válaszolgat itt de komolyabb kérdéseket amúgy sem itt szokás feltenni úgyhogy rendben van ez így szerintem.

2020. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy látom főleg középiskolások vagy alsóbbéves egyetemisták aktívak ezen a fórumon, nekik azért bőven elnézhető, hogy nem ütnek meg még egy junior szintet.

Az valóban ciki, ha a szakmában dolgozó felnőtt fejlesztő nem tud megoldani egy olyan nehézségű feladatot, mint amit a 15-ös linkelt, de szerintem egyáltalán nem ők képviselik itt a többséget.

2020. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#14-nek: Örülök neki, hogy láttál tőlem feladatmegoldást. Sajnos én ezt nem tudom elmondani rólad, lehet hogy szalagmunkás vagy egy csirkefeldolgozóban? :-)


Mellesleg úgy látom más is elmondta a véleményét a gondolkozásmódodról! Igen, sok ember nem képes szembenézni saját magával, ilyen lehetsz te is!

2020. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!