Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android Studio-ban nem hozza...

Android Studio-ban nem hozza automatikusan a button nevét?

Figyelt kérdés
Az Android Studio-ban csinálok egy új projektet. Kiteszek egy gombot, adok neki egy id-t. Átlépek a MainActivity.kt fájlra és ha elkezdem írni a gomb id-jét, nem hozza fel automatikusan, sőt ha teljesen kiírom manuálisan akkor sem ismeri fel. Eddig ezzel nem volt probléma, de tegnap este megfrissítettem az Android Studio-t és azóta ezt csinálja. Az érdekesség ha behozok egy régebbi projektet, ott viszont működik a dolog. Tudtok segíteni mi lehet a gond?
2020. nov. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinkronizálva van minden?
2020. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megvan, már újra is tettem a progit sőt egy másik gépen is kipróbálta és ott sem megy.
2020. nov. 18. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is csinálta egy-kétszer, de akkor a project újranyitása mindig megoldotta a problémát.
2020. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de sajnos nem segített.

Neked melyik verzió van fenn?

2020. nov. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!