Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++-hoz feladatok, és megoldások?

C++-hoz feladatok, és megoldások?

Figyelt kérdés

Heló, elkezdtem tanulni programozgatni magamtól. Más nyelvből már van egy minimális alapom.

Tudtok esetleg könyvet ajánlani feladatokkal és megoldásokkal magyar nyelven? Angolt is megfelel, ha nincs más.

Köszönöm!



2020. nov. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elte oldalán eleg sok van fent.
2020. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok beleszólni, csak saját tapasztalat alapján: Találj ki valami konkrétumot amit meg szeretnél valósítani, netán amire régóta szükséged van és azt kódold le, ne ilyen példákkal próbálkozz. Így sokkal később unsz rá, mintha csak céltalanul oldanád a feladatokat.
2020. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Igen ezt megtaláltam én is, viszont megoldás elég kevés feladathoz van.

3. Igen elhiszem, és köszönöm, csak úgy vagyok vele, hogy az elején jó lenne begyakorolni az alapokat, mint pl, hogy vektorokkal mit lehet csinálni a nyelvben, hogyan írom őket és a többi apróság. Persze igazad van többet tudnék fejlődni egy programmal, viszont nagyon el lennék veszve az egészben, hogy mi, hogy és miért ha csak a példákat nézném, nem még ha közel 0 c++ tapasztalattal nekem kellene megírni.

2020. nov. 22. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nem néztem szét eléggé az oldalon.
2020. nov. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!