Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nagy hátrány ér, ha továbbra...

Nagy hátrány ér, ha továbbra sem tudok dönteni C# és Java között és egyszerre tanulom mindkettőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már mindkét nyelvből elsajátítottam a nyelvi alapokat, keretrendszereiket, mindkettőből gyakorlom a webfejlesztést, tesztelést. Szeretnék egyre több technológiát és eszközt elsajátítani, mert tavasszal szeretnék junior pozícióra pályázni.

Azt hittem mostanra már megszilárdul, hogy melyik legyen, de nem, továbbra is vacillálok a kettő között. Szerintetek nagy hátrány érne, ha továbbra is párhuzamosan csinálon mindkettőt (és ezzel egyikkel sem fogok elérni magas szintet, mert egymástól vonják el az erőforrásaimat) vagy junior pozícióba belefér, hogy középszinten maradok mindkettőből? És ha inkább azt mondjátok, hogy végre döntsek már, akkor mi alapján dönthetnék? Mindkettőben látok olyat, ami tetszik, és olyat, ami nem.


2020. nov. 28. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem érdemesebb lenne csak az egyikkel foglalkozni, és azt jobban kivesézni, mintsem mindkettővel foglalkozni egyszerre hogy egymás rovására menjen a tanulás. Ha mindkettő tetszik, akkor a Java-t ajánlanám, sokkal keresettebb itthon, és gyerekjáték átállni róla C#-ra, ha egyszer arra kényszerülnél.
2020. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem inkább előny, mert szélesíti a látókörödet, fejleszti a gondolkodásmódodat, ami többet ér, mint ha mondjuk több Java-s technológiat ismernél, mint egy másik fejlesztő.


Volt amúgy olyan munkahelyem is, ahol ugyan Java fejelsztő voltam, de kisebb dolgokat fejlesztettem C#-ban is.

2020. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!