Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Driver készítés,konvertálás...

Driver készítés,konvertálás lehetséges?

Figyelt kérdés
Adott egy régi midi billentyűzet egy régi 32 bites driverrel. A driver exe ből kitudtam halászni a file okat 7zip el. Nemtudom hogy manuálisan hozzá e adható az eszközhöz. Először is egy generic usb drivert kellene eltávolítanom(usbccgp.sys)hogy megpróbáljam hozzáadni. Működhet?. Illetve, átlehet alakítani valahogy a 32 bites drivert 64 bitessé? Vagy lehetséges programozni egy saját drivert hozzá(szakemberrel, vagy én magam ha nem túl bonyolult de nyílván az) persze van alapanyag amiből lehet meríteni ez a 32 bites driver.

2020. nov. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem működik sajnos. Az eszköz gyártójánál kell érdeklődni, lehetséges, hogy egy újabb eszköz 64 bites drivere működik a régi eszközzel is, vagy kiadtak egyet. Ha ez sem segít, akkor sajnos vissza kell lépned a megfelelő 32 bites operációs rendszerre, vagy virtuális gépre telepíted fel. Be lehet húzni oda USB-n. Már ha olyan. Ha van rajta mezei midi kimenet, akkor egy midi bemenetes hangkártya kell csak és meg van oldva.
2020. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Típus? Milyen oprendszer alatt szeretnéd használni? Ki is próbáltad? Egészen véletlenül nem class compliant, mint minden istenverte midi cucc?
2020. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miditech Midistart 2 /WIN10.Kipróbálni sajna emiatt nem tudtam de maga a gyárto kiadta hogy ha rendelek tőlük egy chip et akkor megvan oldva, mert szerintük egyszerűbb rendelgetni ide oda mint írni egy 64 bites drivert.A virtuális gép pedig nem működik szerintem, vagyis probáltam de amíg a win10 nemtudja mi ez az eszköz addig nem tudja átvinni a virtuális gépre.
2020. nov. 28. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!