Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Alábbi Pascal unit-hoz hogy...

Alábbi Pascal unit-hoz hogy lehetne működő tesztprogramot írni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott e kód (alább a hivatkozás), ehhez szeretnék kis tesztprogramot írni.

Én csak a hagyományos módon megvalósuló fájlkezelést ismerem, itt pedig olyan pufferbe kellene olvasni, melyre mutató mutat, Pascal OOP részét sem nem ismerem.

Elvileg csak az alábbit kellene a tesztprogramnak teljesíteni:

- beolvassa a pufferbe az adatot

- meghívja a tömörítő függvényt

- kimenő fájlba írja az adatot

Hagyományos, blockread/blockwrite utasításokkal olvasok, "bufferarray"-ba nem lehet, mert nem tetszik neki, OOP-et meg nem ismerem.

[link]



2021. jan. 3. 10:06
 1/2 tabaki ***** válasza:

Nem, mintha remélhetnél tőlem valami értelmeset a témában, de azért kíváncsi lettem, miről volna szó – a linken viszont nekem nem jelenik meg semmi, ami a Hastebin esetén egyébként nem éppen példátlan... Próbáld meg mondjuk az Ideone-ra fölrakni, hátha az maradandóbb:

[link]

2021. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ha bármi ötleted van, nagyon érdekelne.

Tulajdonképpen csak az a problémám, hogy egy olyan, ezt az unit-ot használó programot szeretnék írni, amely az unit által deklarált pufferbe olvassa a fájlt, meg tudom rá hívni a compress függvényt és ki tudom írni kimeneti fájlba.

[link]

2021. jan. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!