Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python tanulásához jó a...

Python tanulásához jó a Raspberry PI 4 és mellé ez a monitor?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzásnak érzem ezt a monitort, de milyen platformot akarsz rakni a R. pi-re? Elég lenne egy kisebb felbontású 60 hz-s monitor is, attól hogy bírja a pi4, de elég sok erőforrást igényel a megjelenítés, komolyabb programoknál már lehet gond vele.
2021. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még semmit nem értek hozzá, ténylegesen, még átlagos szinten sem... Csupán annyi az oka annak, hogy ezt a monitort néztem, hogy azt olvastam valahol hogy minél nagyobb, annál jobb. Ez pedig nem túl drága és elég nagy.

Talán az árkategóriájában a legnagyobb...

Azt elfelejtettem írni, hogy Linux lenne rajta és nem 8 GB-os R. PI lenne hanem 4.

2021. jan. 4. 11:08
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint a programozást illetően minél nagyobb, annál jobb.

Nem az R. PI-t illetően...

2021. jan. 4. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a monitor brutál nagy, viszont a felbontása "csak" full HD (1920 × 1080), én inkább valami márkásabb 24-est vennék ugyan ekkora felbontással.
2021. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És miért kell neked R.PI? Most nincs számítógéped amiről pl. ezt a kérdést kiírtad?
2021. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam ki
2021. jan. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!