Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezt szeretném. De hogy?

Ezt szeretném. De hogy?

Figyelt kérdés

A FEKETE RETEK REMEK ELEDEL, NEMDE? szöveget szeretném brainfuck interpreterrel kiiratni, de úgy, hogy a lehető legkisebb legyen a futásidő és a kódméret.


A [link] weboldalon található [text to brainfuck] transzpilerrel generált kód mérete 332 karakter és 8236 ciklus alatt dolgozza fel egy interpreter.

Ennél tud valaki rövidebb, netán gyorsabb kódot írni ugyanerre a szövegre?



#programozás #Language #Brainfuck #urban muller #ezoteric
2021. febr. 23. 12:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

" hiszen Te alapból penge vagy ebbe"


Én igen, csak te nem tudom, hogy mit is keresel itt?

Ócska, tudatlan, nagypofájú troll vagy csak. Ahogy az tegnap is kiderült.

És még hányszor fog??!!

2021. febr. 23. 15:55
 12/53 A kérdező kommentje:

9:


"Szerintem szólj, mennyire tudtál lemenni és mit fizetsz annak, aki jobbat ír."


Nem szokásom kérkedni, de úgy sejtem, nálam jobbat az ide járók közül senki nem fog írni.

A 10-es, az örök próbálkozós hobbista meg még egy hello world-öt sem lenne képes kiizzadni magából.

2021. febr. 23. 15:58
 13/53 anonim ***** válasza:

De hát Te profi vagy ebbe és itt mindenki sokkal rosszabb nálad akkor minek kérdezed meg? :)


Még egy számot se tudtál kiiratni. :D Azt is elrontottad. :D De most azt a generátort használod, amit küldtem, hogy próbálkozz valamivel is. :D :D :D

2021. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

"A 10-es, az örök próbálkozós hobbista"


Hobbista. :D.. Ja igazad van. Brainfuckba lehet hobbista vagyok, sőt... igazából életembe nem használtam, mert minek? :D Nem jó semmire, ahogy ezenkívül van ezermilliárd másik programozási nyelv ami ugyancsak nem jó semmire. :)

2021. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

"Ja igazad van. Brainfuckba lehet hobbista vagyok,"


Hobbista vagy te bármi másban is.

Csak a pofád nagy, tehetséged meg nulla. Közöd nincs ahhoz -soha nem is lesz- amiről itt szó esik, pedig nem túl magas a kérdések színvonala.

2021. febr. 23. 16:17
 16/53 anonim ***** válasza:

Neked sincs sok közöd hozzá, hogyha kérdést írtál ki és azzal probálkozol, amit én küldtem neked. :)


De legyen igazad, legalább én sikeresen jeles végeztem el egy egyetemet és dolgozik is a szakmában - veled ellentétbe, aki egyetemről is kibukott, portásként dolgozik valamerre és munka után mindig a kocsmába tölti el az időt, majd gyakorira jár fel osztani a hülyeséget. :) Sajnálni tudlak csak. :c

2021. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Még érettségid sincs, te szerencsétlen.

Ahogy tehetséged sem.

2021. febr. 23. 16:36
 18/53 anonim ***** válasza:

"Csak a pofád nagy, tehetséged meg nulla. "

Haha, tudom, hogy ki ez a csávó! :D Az az 0%-os mocskosszájú retard, aki az alábbi kérdésnél lazázott a hótértelmetlen brainfuck interpreterével. Szánalom.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2021. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
83%
[link] <- Parancsolj. 2 óráid gyönyörködhetsz benne. Így az érettségimet akkor már nem kell csatolni, de ha nagyon akarod megkeresem. :))
2021. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
És most te jössz. Csatold Te is. Lássuk, hol végeztél és milyen minősítéssel. :)
2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!