Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani automatikusra egy link letöltését linux rendszeren?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megcsinálni linux vps szerveremen, hogy egy weboldalról ahová fel van töltve egy film (pl:clipwat....) annak automatikusan letöltse a direct linkjét.

Lehet, hogy nem megoldható vagy csak én nem jövök rá hogyan kell, de remélem tudtok nekem ebben segíteni.

A legjobb lenne az ha naponta le tudná szedni a linket és azt el mentené egy "strm" fájlba vagy "txt"-be. Esetleg van erre valamilyen parancs az automatikát azt megtudnám szerintem oldani.



2021. márc. 6. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:

Tudnád ezt kicsit pontosítani?

A programnak azt kéne csinálnia, hogy egy filmfeltöltő oldalon rákeres, majd az egyik találatnak az URL-ét menti el?

2021. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 A kérdező kommentje:
Pl: mondjuk megadnam neki az egyik filmnek a linkjét ami ugye nem valtozik. (Legyen az clipwat... oldala mert ise töltik fel a legtöbb filmet) Abból kellene automatikusan kiszedni a film direct linkjét ( [link] ami sajnos szinte minden nap megváltozik és azt szeretném hogy ne kelljen ezt minden nap nekem át irogatni hanem, hogy megcsinalja ezt automatikusan pl: beirja egy strm fájlba így külső programmal is letudnám jatszani.
2021. márc. 6. 18:41
 3/99 anonim ***** válasza:

Ja értem. Akkor a weboldal müködésétől függően ki kell szedni a linket belőle, ami akár nagyon egyszerű is lehet.


amit így konkrét példa


Nem is találom ezt a clipwat oldalt, tudsz adni egy példát?

2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 A kérdező kommentje:

Pl: [link]

és akkor ennek a direct linkjét szeretném, hogy automatikusan letöltse egy strm fájlba naponta. :)

2021. márc. 6. 18:54
 5/99 anonim ***** válasza:

Ezzel az a helyzet, hogy nagyon el van obfuszkálva. Minden megnyitáskor más a videó linkje, és azt szerintem csak egyszer engedi lejátszani. Valószínűleg egy script fut le és csak akkor illeszti be a videó linkjét az oldalba, de ezt nem sikerült megtalálnom.

Még simán a videó linket sem tudtam használni, lehet sütiket is használ.


Nem tudom, hogy jobban hozzáértő ember gyorsabban meg tudná-e oldani, de szerintem nem éri meg vele foglalkozni. Nem lehetne mást használni, vagy mire kell ez egyáltalán?

2021. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:

Emby szerverhez szeretném itthonra hogy az online filmeket megtudjam jeleniteni okos TVn és az strm fájlokat felismer.

A linket amugy 48 órán át fel lehet hasznalni azt már teszteltem. Esetleg eltudnád nekem küldeni az alapot amire jutottál hatha tudnék még korigalni rajta.

2021. márc. 6. 20:25
 7/99 A kérdező kommentje:

Meg igazábol bármilyen filmes oldalbak jó a linkje csak az direct link legyen. Sajnos csak azt tudja lejatszani (pl:mkv, mp4)

Esetleg [link] innét nem lehetne megoldani?

2021. márc. 6. 20:30
 8/99 anonim ***** válasza:
Ja értelek. A clipwatching linkről indulva mindenképpen könnyebb, de azzal is az a baj, hogy ha csak simán letöltöm wget-tel, akkor nincs benne a videó linkje. Mindjárt megpróbálom, esetleg úgy működik-e, ha sütiket is csatolok, vagy pedig mindenképpen le kéne futtani a weboldalt script-jét, hogy az betöltődjön. Utóbbit nem tudom hogy lehet automatizálni, de utánanézek.
2021. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. márc. 6. 20:40
 10/99 anonim ***** válasza:

Na csak a sütik önmagukban nem oldják meg a problémát, viszont még mindig nem értem, hogy én miért nem tudom felhasználni a linket amit kiszedek az oldalról. Te is azt használtad, ami így néz ki, nem?:

[link]

2021. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!