Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miként kéne a függvényt...

Miként kéne a függvényt meghívnom?

Figyelt kérdés

A gomb nyomásra szeretném meghívni a Szamol() függvényt, de az istenért nem tudom hogyan kellene, vagy mit rontottam el.

[link]



2021. ápr. 27. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem jónak tűnik első ránézésre.. van valami fordítási hiba?

És ugye nem kézzel íratad be ezt az eseménykezelőt, hanem a designer generálta. Azaz ott van a generált fájlban (partial class másik fele) az eseményre felíratkozás is, ugye?

2021. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi, hogy oké, hogy szeretnéd, hogy meghívódjon, de gondolom majd még mást is akarsz, mert így nem sok értemle van. Számol valamit, de azzal nem csinálsz semmit.
2021. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van mellé egy form ablak is, onnan kérek be adatokat, az iránymutatóba kéne kiiratni ezzel a függvénnyel az összeget.
2021. ápr. 28. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
De te a kód alapján nem írtsz ki semmit... de gondolom ezt te is látod... szóval mi a probléma? Teszel breakpointot a számol függvénybe és nem hívódik meg?
2021. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!