Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet programozásban...

Hol lehet programozásban segítséget kérni? Ismertek valami jó fórumot vagy oldalt?

Figyelt kérdés

A gyk nekem nem igazán jött be ebből a szempontból, sosem kaptam normális válaszokat.


StackOverflow-on kint van jelenleg egy kérdésem ami most fontos lenne, de még nem jött a válasz. Meg eleve macera az egész, nem írhatsz privátot, comment korlátozott, félig válaszolnak meg valamit majd megkérnek hogy írj ki mégegy kérdést és ránéz stb stb..


Ismertek olyan oldalt ami nektek bevált?


Igazából Kotlin-hoz kellene 2 kisebb dologban segítség, bár Java is jó mert át tudnám fordítani.

Ti miket használtok ilyen helyzethez?

Személyesen nem ismerek senkit.



2021. máj. 9. 15:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

De hogy ne legyek megszólva a kategória miatt, akkor be is dobom a linket a kódhoz és a problémához, hátha.

[link]

2021. máj. 9. 15:49
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Normális kérdésre kapsz normális választ.
2021. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 Na tessék, erre a kérdésre sem kaptam tőled normális választ 🙃


Az esetek nagy százalékában nem segítség az, hogy beírják a kotlin szót a google-be és az első linket eléd hányják válaszként, ami hello word-ig jut el, nekem meg a regisztrált felhasználók firebase-be mentett helymeghatározásait kéne megjeleníteni a térképen egyszerre..

2021. máj. 9. 15:57
 4/15 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig megtaláltam ott a problémám, vagy valahogy rájöttem magamtól, amit te kérsz abba sajnos nem igazán tudok segíteni, de itt van pár fórum listázva ahol tudsz kérdezni:


[link]

2021. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor érdemes nyelvspecifikusan keresgélni.


Kotlin-hoz ideális a saját fórumuk:

[link]


Illetve a kotlinból feltételezve az android-ot, arrafelé menni:

[link]

[link]


Illetve GitHub-on is lehet kérdezősködni.


---


Programozás szempontjából nem nagyon fogsz egységesen általános fórumot, Q&A oldalt találni sajnos, ahol több programnyelvvel kapcsolatban tudnál kérdezgetni.


Sokkal inkább érdemes az adott nyelvre korlátozódott fórumokat felkeresni.

2021. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 egyrészt egy szóval sem mondtam hogy tőlem. Másrészt ha olvasol a sorok között, akkor látni fogod, hogy a kérdésre válaszoltam, azaz itt is felteheted, csak tedd fel normálisan!
2021. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Stackoverflow kerdesedhez le is irtak kommentbe, hogy mi a problema vele.
2021. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, azóta nem léptem fel, most írtak. Rátapintott a lényegre hisz pont azt hiányolja a kódomból ami miatt kiírtam a kérdést, hogy mi is lenne az pontosan :D


Köszi a válaszokat, szétnézek a linkeken amiket küldtetek ha ott nem sikerül megoldani

2021. máj. 9. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 google map dokumentacióban nincs példa kotlinhoz? Vagy úgy bárhol?
2021. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig csak fizetős source kódokat találtam a megoldásra leginkább. Dokumentációkban is kerestem már, de nem 100%-os mélységgel, mivel egyszerre más dolgokkal is foglalkozok mellette. A kérdéskiírásokat inkább passzív megoldódásként tekintek rájuk, amíg jön a válasz, tudok mással haladni.
2021. máj. 9. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!