Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meg tudnátok oldani nekem egy...

Meg tudnátok oldani nekem egy főiskola/egyetemi szintű PHP/MySQL beadandót, vizsgát?

Figyelt kérdés

Többit privátban tudom küldeni.

Előre is köszönöm!



2021. jún. 15. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha én megoldom, attól neked miért jó?

ettől függtelenül küldd

2021. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mennyit fizetsz?
2021. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ránézhetek, adok tippet, de megoldani nem fogom.
2021. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
89%
Így születnek a mindent megoldó, jó szakemberek...
2021. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4. Szirty: Nem értem hogyha ez a tárgy nem is kapcsolódik a munkámhoz és az érdeklődési körömhöz sem, akkor attól mitől lennék rossz szakember (akár most, akár a jövőben) hogy van egy tárgyam amire a munka és az iskola többi tárgya mellett már nem maradt se agyi kapacitásom se energiám.

Amúgy IT-s vagyok, de azt mondod hogy amiért nem vagyok jó PHP-ból ezért nem fogom tudni végezni a munkám és CISCO eszközöket configolni?


Nem értem miért vannak ilyen emberek akik hozzá sem tudnak, vagy csak nem akar szólni a témához de azért a beszolás begépeléséhez nem lusták, és arra van idejük.


Köszönöm hogy aggódsz értem de a munkahelyemen elégedettek a munkámmal és én is úgy vélem hogy nem csinálom rosszul amit csinálok.

2021. jún. 15. 17:06
 6/9 Szirty ***** válasza:
56%

"4. Szirty: Nem értem hogyha ez a tárgy nem is kapcsolódik..."


Ha elolvasod a saját kérdésed amit kiírtál, mert nem emlékszel mit is írtál, akkor kiderül, hogy az amit nem értesz, nincs benne a kérdésedben!

Én nem tudhatom hogy amire jelentkeztél oda miért jelentkeztél, és ott miért tanítanak olyasmit aminek semmi köze ehhez.


Ugyanakkor (visszatérve szigorúan a kérdésed tartalmára) lássuk be, hogy ha valaki vizsgafeladat megoldását várja másoktól az... hát erősen visszatetsző dolog.


Értem én hogy lexarod a PHP/MySQL témát és úgy gondolod nem akarsz vele soha foglalkozni a jövőben.

Szerezni fogsz egy "papírt" ami alapján értesz hozzá.

Ez valahol az oktatási rendszer hibája is, de igyekeznek univerzálisan a témán belül "mindenre" megtanítani. Ezt te most lábbal tiprod.

2021. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát a feladatot látva, utána sem fog hozzá érteni
2021. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Írd ki nyilvánosan a feladatsort! Ha már ilyen pofátlan kérésed van, akkor legyen hozzá tököd is.
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
nem kell kiírni
2021. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!