Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes kisebb, nagyobb...

Érdemes kisebb, nagyobb projekteket egyedül, hobbiból csinálni?

Figyelt kérdés

Vagyis szoftvereket.


Nem úgy "érdemes", hogy pénz lesz belőle, csak egy fajta gyakorlás/tanulás miatt.



2021. jún. 21. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, és egy rövidebb-hosszabb idő után már nemcsak gyakorlás/tanulás miatt lehet csinálni. Minden az ambiciótól, kitartástól függ.
2021. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút.
2021. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen, ha jól sikerül, akkor egy cv-ben is bemutathatod.
2021. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben csináltam tanulás szempontjából pár Android appot, amik amúgy rettenetesek és semmilyen célt nem szolgálnak + felét egy tutoriál alapján csináltam.


... de most hogy gyakorlatot keresek egyetem mellett rettenetesen sokat segít, hogy interjún amikor kérdeznek saját projektekről, akkor feltudok hozni olyanokat amiket nem kötelezően kellett egyetemre csinálnom.

2021. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak okosabb leszel tőle, úgy hogy az idődtől függ. Sokkal többet tanultam így. CV -ben akkor lehet bemutatni ha valami értelmeset csináltál :) Kezdőként lehet haszna.
2021. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!