Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozó tutorial videók...

A programozó tutorial videók nagy részét mért indiaiak csinálják?

Figyelt kérdés

Ha van valami amit nem tudok jobban szeretem videó formában megérteni, mint száraz dokumentációt olvasni. Persze tudom, hogy ez lassabb és nem fentartható, de egyetemista vagyok, egyenlőre jó nekem, mert könnyebben megértem.


Viszont minden egyes Javával kapcsolatos videót egy indiai csinálja, aki töri az angolt.


Ez hogy lehet? :D



2021. jún. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én elméletem az, hogy a nyugathoz képest gyengébb életszínvonal miatt, ilyen formában is próbálnak találni maguknak valami kiegészítő fizetést.


Egyébként nem tudom mi a helyzet JAVA-val, de eddig akárrmilyen nyelvel kapcsolatos videót is néztem, mindig volt nem Indiai alternatíva, egyre gyakrabban pedig már magyar is van

2021. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve vannak kozel masfel milliardan, nyilvan sok videot latsz toluk.
2021. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
12%
Mert idáig tudnak értelmileg eljutni.
2021. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ez egy olyan dolog, amit autodidakta módon magas szintre lehet fejleszteni, és jó kitörési lehetőségnek tartják. Legalábbis szerintem.


Plusz valljuk be, elég tré lehet abba az országba születni, kb utak is csak a britek miatt vannak...

2021. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!