Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » BMEn Rendszertervezés IIT-n...

BMEn Rendszertervezés IIT-n milyen specializáció és hogyan tudnék rá készülni?

Figyelt kérdés

Szoftverfejlesztést jelöltem meg, de idén elszálltak az átlagok. Nem tudtam bejutni egyik tanszékre sem. Konkrétan 3.6 volt a legalacsonyabb átlag a MITen, az AUTon meg 4, ami nagyon szürreális. Úgy nézki én keveset csaltam a többiekhez képest.


A lényeg, hogy szoftverfejlesztő akarok lenni, így másodiknak a Rendszertervezést jelöltem be az IITn azt remélve, hogy ha nem jutok be Szoftverfejlesztésre, akkor is valamilyen szinten a programozás közelében maradok.


Mit várhatok el ettől a specializációtól?

Mire készít fel?

Milyen lehetőségem lesznek szoftverfejlesztőként (ha közben persze otthon programozok. Most is pont aközben döbbentem rá, hogy csak ide kerültem be)


Ha előre szeretnék készülni tantárgyakra a nyáron, mert lesz munka mellett időm rá, mire kéne figyelnem?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 25. 10:00
 1/6 anonim válasza:
74%
2021. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez troll kerdes?
2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3# Mért lenne troll kérdés?


Van alap fogalmam arról, hogy miről szó ez a specializáció, de nagyon nem számítottam arra, hogy ide jutok be és nem szoftverfejlesztésre.


Csak érdekel, hogy az aki erre járt eltudná-e mondani, hogy mik a bukó tárgyak, mire érdemes figyelni stb...


Inkább az eddigi kommentelők trollok.

2021. jún. 25. 11:19
 4/6 anonim válasza:
100%
remo++ kene
2021. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Infón az ágazatok között az egyetlen különbség a témalabor (önlabot választhatsz a specializáció másik ágazatáról is), úgyhogy gyakorlatilag ugyanaz, mint a MIT-es vagy AUT-os ágazat.


Specializáción annyira már nincsenek bukó tárgyak, szóval nem érdemes aggódni.

2021. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha nem jutok be Szoftverfejlesztésre, akkor is valamilyen szinten a programozás közelében maradok"

A VIK mérnökinfon minden spec programozásról - is - szól.

2021. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!