Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a véleményetek a Pretoript...

Mi a véleményetek a Pretoript youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Hasznosak a programozás tutorialok, mik a pozitívumai, miben kéne fejlődnie?

2021. júl. 3. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, hogy ez a videos te vagy, mert már irtal ki kerdest.
2021. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Igen, nekem is ez jutott eszembe.


Szerintem amúgy nem hasznos, semmivel nem mond (akkor tegyünk úgy, mintha nem te lennél az, bár úgyis tagadni fogod) többet, mint a többi tutorial, ami YouTube-on van.

Csak a kisgyerekeknek hasznos, akik nem tudnak angolul, ezért fáj nekik angol oktatóanyagokat keresni, de a tudásuk megakad egy bizonyos szinten, és onnantól azzal hencegnek tovább mindenkinek (elég sok youtube kommentet láttam már ehhez).

Csak az alapokat tanítja, amiből már eleget láttunk, ha arra vagyok kíváncsi, ezt a csatornát megelőzi 100000 másik, ha rákeresek.

C++-ból inkább olyasmi formátumot vennék fel, mint ez a csatorna:

https://www.youtube.com/channel/UC-yuWVUplUJZvieEligKBkA

Nem kell, hogy ilyen komoly témák legyenek, nem hiszem, hogy ilyesmikhez ért, de valami hasonlónak örülnék magyar nyelven is, akár más programozási nyelven. Pl.: bizonyos problémák megoldása, érdekes feladatok stb.

2021. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a videós, nem szeretném letagadni.

Köszönöm, és várom a további észrevételeket.

2021. júl. 3. 13:33
 4/4 anonim válasza:
81%
Nem rosszak szerintem, csak sok ilyen van. Nekem tetszik.
2021. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!