Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezek reális elvárások egy...

Ezek reális elvárások egy gyakornoktól?

Figyelt kérdés
Az, hogy 2 hónap gyakornokoskodás után vigyen végig egy kisebb projektet egyedül, 0 review-vel, segítség nélkül. ( tervezés, fejlesztés, tesztelés, deploy )

2021. júl. 8. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Attol fugg mit ertunk kisebb projekt alatt.

De egyebkent nem jellemzo, hogy ilyet kernek, max ilyen KKV szinten.

2021. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, kkv.
2021. júl. 8. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem meglepo. KKV-re ne pazarold az idodet.
2021. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ingyen akarnak dolgoztatni.
2021. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Kkv-kat kerüld.


Amúgy nem normális. Normális helyen még a senior developer kódját is reviewzzák...

2021. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy ennek a projektnek mi lesz a végkifutása. Ez egy éles, ügyfél által fizetett megrendelés, komoly határidőkkel és elvárásokkal? Akkor nem normális. Ha valami pilot projekt, ami vagy sikerül, vagy nem, akkor szerintem sokat lehet belőle tanulni úgy is, hogy nincs review, de azért én b..szogatnék egy esetleg ráérő, tapasztaltabb kollégát, hogy néha nézze át amit csinálok.
2021. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy kisebb magyar vállalkozásnál igen, és örülhetsz, hogy lyuk van a seggeden mindezek mellett. Egy normálisan működő, profi managementtel operáló cégnél ez nem fordulhat elő.
2021. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
84%

Én még 4 hónap gyakornokoskodás után is tanulok dolgokat,mindent leellenőeiznek amit csinálok.

Mondjuk ez egy multi.

2021. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
8-leírnád kérlek, hogy pontosan milyen felelősségeid vannak? Tehát mennyire van elengedve a kezed, milyen nagyságú feladatokat kapsz?
2021. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Magyarországon egy kis cégnél, startupnál, simán... :)

Én is hasonló cégnél kezdtem, ahol eléggé magamra voltam hagyva, ami az elején rémisztő, viszont ha jó képességeid vannak, akkor hamar az előnyödre tudod formálni, hogy rá vagy kényszerítve arra, hogy önállóan tudj tervezni és dolgozni, és később egy jobb cégnél már értékelni fogják ezt a képességedet.

2021. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!