Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most végeztem járműmérnökként,...

Most végeztem járműmérnökként, de rájöttem, hogy a szoftverfejlesztés, programozás érdekelne igazán. Vannak oylan melók, ahová felvehetnek hozzám hasonlót szinte nulla tudással?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát nulla tudással aligha.

Valamit azért tudni kell, kivéve, ha nagy cimborád egy programozócég vezetője.

2021. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nulla tudással nem, de vannak olyan területek, ahol a kettő összeér.
2021. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Legalább az alapokat meg kéne tanulnod ahhoz, hogy szóba álljanak veled. Ha van szabadidőd, akkor ezeket otthon is el tudod sajátítani különböző programok és irományok segítségével.
2021. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű programozás érdekel?


Beágyazott rendszerek?

Magas szintű programozás?

Webes programozás?


Én így elsősorban a udemy-t tudnám javasolni, fizetős, de nagyon jó kurzusok vannak. Ha tényleg programozni akarsz, vagy akár sikerül ilyen munkakörbe felvételt nyerned, akkor bőven megéri az a párezer forint.

2021. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Matlab és C# terén van egy kis alaptudásom, de pl. az android is érdekelne.
2021. júl. 12. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Akkor tudod, hogy mi a dolgod.


Udemy: Tim Buchalka kurzusokra keress rá.


Tutorialspoint, w3resources, stackoverflow oldalakat tudom ezen felül ajánlani. Meg persze megfelelő szintű angoltudást.


A helyedben python nyelven kezdenék gyakorolgatni, abban egyszerűen el tudod sajátítani a programozás alapjait, a C#-ot nem ismerem.


#4

2021. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na eltudtál helyezkedni? Most én is uygan ebben a helyzetben vagyok, télen végeztem a járműmérnök bscvel.
2023. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!