Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az Evosoft-hoz Junior C#...

Az Evosoft-hoz Junior C# fejlesztő pozícióra van esélyem bekerülni tapasztalat nélkül friss diplomásként? Illetve mennyire nehéz a szakmai állásinterjú?

Figyelt kérdés

Sajnos a szakmai gyakorlatos projektemen és a szakdogámon kívül (ami 5-ös lett) nincs releváns szakmai tapasztalatom, ezeket C#-ban csináltam. Így szerintem csak a C#-os junior pozíciókra van reális esélyem bekerülni.

Az álláshirdetés szerint nem kérnek szakmai tapasztalatot, de ez vajon tényleg így lehet? Lehet esélyem felvételt nyerni?

Aki volt itt interjún, az nagyjából le tudná írni, hogy mire kell számítani?



2021. szept. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Juniorra nem para. Legyél ambíciózus, érdekeljen a tanulás/fejlődés. Ha adnak próba feladatot, akkor készülj fel és oldjál meg feladatokat innen pl. [link]
2021. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Próba feladatot mikor adnak? Ott helyben az interjún le kell ülni egy géphez vagy hogy kell elképzelni? Bocs, ha hülye kérdés :D

2021. szept. 21. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs egységesítve az interjú processz, csapatfüggő, hogy mit kérnek, de nem nehéz bekerülni.
2021. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Igaz más területre, de én is interjúztam az evosoftnál.

Fejetlenség, és idióta, valóságtól elrugaszkodott elvárások jellemezte az interjút.

...nem sokkal később el is helyezkedtem egy normális cégnél. Az evosoftot szerintem felejtsd el, nálam legalábbis teljesen leírták magukat, örökre.

2021. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Melyik a normalis ceg?
2021. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!