Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autohotkey, exclude (Kizárás)...

Autohotkey, exclude (Kizárás) alapú cselekvés?

Figyelt kérdés

Hogy mire is gondolok, például, vannak fájlok, egy mappába, van egy lista, akár a programkódon belül, akár kívül, valamilyen fájlba. És, a script tudja, hogy melyik fájlokkal érintkezzen, ha *.txt az összes txt-vel, de ha a kizárási listába, a kecske.txt benne van, akkor a kecske.txt-t benne hagyja.


Persze, ezek csak fájlok, de ha már megvan a kód ahhoz, hogy a fájlokkal ilyen megoldás legyen, a futó folyamatoknál, az új folyamatokat is képes lesz ellenőrizni. Majd ezt kombinálom ezzel:


[link]


Vagy valamilyen parancssorossal ami lehet ez, nem jut eszembe pontosan, de szüneteltetni fogja a folyamatot. Ez elég sok mindenre jó lehet, például, nézel egy videót, és a gépeden vannak elinduló dolgok, bár elindulnak, de szüneteltetve lesznek, és te továbbra is nézed a videót, nem zavar be semmi, vagy játéknál, de akár, vírus ellen is, de az ellen elég gyenge, ha gyorsabb a vírus. Valós idejű priorításon lenne, mind a 3 priorítás szempontjából, a legmagasabbon. Ez is kapna egy kapcsoló-t (Switch)-et. És, igazából, erre volna jó.


2021. szept. 23. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivan, bocs de te ezt érted amit leírtál, mert én nem egészen. Mi köze ennek az hotkey-nek? És mi az az autohotkey?

És mi köze ennek az, hogy van egy lista, hogy melyik fájlokat nem kell megnyitni?


Egyébként te szoftver fejlesztő vagy?

2021. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:D Értem amit leírtam, az Autohotkey egy program, amiben lehet script-eket írni, ezek billentyűleütéseket tesznek, kattintanak, vagy fájlokat módosítanak, a folyamatokkal kezdenek valamit.


[link] - Itt láthatod, micsoda is ez a dolog.


Nem, nem vagyok szoftverfejlesztő, ha az is volnék, még nagyon gyenge hozzá a jelenlegi tudásom. Csak szoktam programozni, amit megtudok csinálni benne. És ez, hasznos nekem, és annak, akinek úgy döntök, hogy odaadom.

2021. szept. 23. 15:06
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 1-es, ismerős az írási stílusod, nem lehet, hogy ismerjük egymást? Nem innen, valahonnan máshonnan, de teljesen olyan, mintha már beszéltünk volna.
2021. szept. 23. 15:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező elfelejtette linkelni az előzményeket, úgyhogy megteszem én:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..


Kész van már a gyors tömörítő algoritmusod amit autohotkeyben írsz?

2021. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2 autohotkeyben parancsok egymás után írogatása nem programozás
2021. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak szeretném üzenni, hogy a tömörítés működik, de még két kódolás fordító-ra van szükség, azért, hogy lecsökkentsem a dekóder méretét. Azon kívül, az a 2 kérdésem, nem éppen a kérdéshez tartozik :D


5-ös, gondolom, te vagy a 4-es is. Szóval, nem programozás, de, ahogy tudom, az Autohotkey, az program nyelv, így, természetesen, a programozás kategóriába választottam, ennyi erővel, a


Dir C:\

Mkdir MyLicense


Sem programozás?

2021. szept. 24. 02:43
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Az autohotkey egy script nyelv, amit c++ban írtak. Nem programozás.
2021. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, akkor tekintsünk rá úgy, mintha ennék :D el ne kezdjünk ilyen kis dolog miatt vitázni.
2021. szept. 25. 02:21
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Pedig megérné ezen vitatkozni, hogy miért gondolod így, mivel az, hogy egymás után írsz parancsokat egy script nyelvben egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy programozol C++ban
2021. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azthiszed érdekel? :)
2021. szept. 25. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!